اخبار سیاسی

9 سوالی که باید از شریک عاطفی خود بپرسید

در هر مرحله از یک رابطه عاشقانه، پرسیدن سوال های مناسب می تواند یاری کند تا رابطه شما به مرحله بعدی برود و به سمت اهداف مشترک حرکت کنید. در روزهای اولیه آشنایی که سعی می کنید بفهمید فرد مقابلتان چه کسی است تا مراحل بعدی که مشخص می کنید این رابطه، تبدیل...

18 آبان 1401

تصویب افزایش یاری معیشت جانبازان و رزمندگان معسر فاقد شغل و عایدی در خانه ملت

نمایندگان مجلس با افزایش یاری معیشت جانبازان 25 درصد و بالاتر و جانبازان و رزمندگان معسر زیر 25 درصد و فاقد شغل و عایدی موافقت کردند.

8 آبان 1401

وزیر کشور: دشمنان در پی از بین بردن آرامش مردم هستند

وزیر کشور گفت: دشمنان در پی از بین بردن آرامش مردم ایران هستند که این امر همواره در طول تاریخ ثابت شده و البته همواره هم ناموفق بوده اند.

15 مهر 1401

اولیانوف: به نظر می رسد در حال پیشرفت هستیم

سفیر و نماینده روسیه در آژانس و نزد دیگر سازمان های بین المللی که همزمان نماینده روسیه در مذاکرات هسته ای است روز یکشنبه از دیدارش با هماهنگ کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین اطلاع داد.

16 مرداد 1401

هنرمندانی که آثارشان را در حراج می فروشند نگران مالیات نباشند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، هنرمندانی که آثارشان را در حراج می فروشند نگران مالیات نباشند.

11 مرداد 1401

تور قطر ارزان: وزیر خارجه قطر امروز به تهران می آید

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر به ایران طی امروز (چهارشنبه) اطلاع داد.

2 مرداد 1401

ادعای العربی الجدید درباره سفر بورل به تهران

روزنامه العربی الجدید مدعی شد مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به احتمال زیاد هفته آینده برای بحث درباره توافق هسته ای و از سرگیری مذکرات وین، به تهران سفر خواهد کرد.

30 تیر 1401

زوریخ در یک نگاه

شهر زوریخ، به لطف ذخایر طبیعی چون رودخانه و دریاچه، چشم اندازی مسحور کننده از کوهستان آلپ پوشیده از برف، خیابان های سنگفرش و جاذبه های متعدد و دیدنی، تجربه ای منحصر به فرد را پیشکش گردشگران می نماید.

7 تیر 1401

معاون وزیر صمت: دید مثبتی به واردات خودرو داریم ، مشکل تأمین قطعات برای فراوری خودرو رفع شده است

معاون وزیر صمت گفت: یکی از مواردی که به کاهش تقاضا های کاذب در بازار خودرو می انجامد، واردات خودرو است؛ بنابراین برای تنظیم بازار خودرو به واردات به دید مثبت نگاه می کنیم.

23 خرداد 1401

ایجاد شورای رهبری ریاست جمهوری مشروعیت جعلی متجاوزان را ازبین برد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش أنصارالله یمن امروز پنجشنبه به کناره گیری عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری سابق یمن از قدرت واکنش نشان داد.

11 خرداد 1401

تور مالزی ارزان: معرفی 6 دانشمندجوان از ایران و مالزی به عنوان منتخب نهایی

دومین دوره رقابت علمی کنز بعد از قریب به یکسال از شروع فراخوان در روز آدینه 23 اردیبهشت، با معرفی منتخبین به انتها رسید.

24 اردیبهشت 1401

تور ارمنستان ارزان: علی اف: ارمنستان، شرایط باکو را برای عادی سازی روابط پذیرفته است

رئیس جمهور جمهوری آذربایجان اظهار داشت که ارمنستان سند پنج بندی برای عادی سازی روابط دوجانبه ارائه شده از سوی باکو را پذیرفته است.

23 اردیبهشت 1401

پوشش بیمه ای اقشار کم عایدی و آسیب پذیر در محلات کم برخوردار

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: در پی این هستیم که بتوانیم در زمان بندی اجرا شده، اقشار کم عایدی و آسیب پذیر را در محلات کم برخوردار تحت پوشش بیمه قرار بدهیم.

22 اردیبهشت 1401

ظرفیت ایران برای تبدیل شدن به هاب منطقه ای ترانزیت دیتا

به گزارش خبرنگاران، عیسی زارع پور در پست اینستاگرامی خود درباره ظرفیت ایران برای تبدیل شدن به قطب ترانزیت دیتا نوشت: یکی از مسائل مغفول مانده در حوزه ارتباطات، استفاده بهینه از ظرفیت خدادادی کشورمان برای ترانزیت دیتاست.

20 اردیبهشت 1401

آنالیز راهکارهای توسعه روابط گردشگری ایران و پاکستان

میراث آریا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، آنالیز راهکارهای توسعه روابط گردشگری ایران و پاکستان صورت پذیرفت.

14 اردیبهشت 1401

تور آلمان: تاریخ دفن شده دیوار برلین که هر کسی باید بداند

حقایقی جالب از دیوار برلیندیوار برلین، سمبل قابل لمس نقض حقوق بشر است که در طول جنگ سرد ساخته شد. دیوار برلین در آگوست سال 1961 در این شهر ساخته شد که بخش شرقی برلین را از بخش غربی آن جدا می کرد. این دیوار در سال 1989، فروریخت و تحول بزرگی در تاریخ این شهر بوجود...

3 اردیبهشت 1401

تور فیلیپین ارزان: جشنواره غذاهای فیلیپینی PAL تا آخر ژوئن در لندن دایر است

فیلیپین تصمیم گرفته است که برای معرفی جذب جهانگرد برای جزیره های خود، از مجذوب کننده ترین جنبه دیپلماسی فرهنگی خود، یعنی آشپزی، بهره بگیرد.

30 فروردین 1401

بازتاب رکود مسکن در رکود ساخت و ساز

تهرران (پانا) - از سال گذشته این تصور در بین مسوولان شکل گرفت که از راستا ابلاغ دولتی خانه سازی می گردد بازار مسکن را از رکود فرسایشی نجات داد. اما تیراژ ساخت و ساز در نیمسال اول 1400 بیانگر تمدید هشت باره رکود ساختمانی در کشور است.

24 فروردین 1401

شعار ندهید، بیمارستان بسازید!

خبرنگاران/البرز البرز طی سال های اخیر از یک طرف با رشد بالای جمعیت و از طرف دیگر با عدم توسعه زیرساخت های درمانی روبرو بوده و همین باعث شده امروز این استان با کمبود 6000 تخت بیمارستانی روبرو و آخرین استان کشور در سرانه تخت های بیمارستانی باشد.

20 فروردین 1401

اختلافات مهمی در مذاکرات وین به جای مانده است

به گزارش خبرنگاران، سعید خطیب زاده امروز دوشنبه در نشست خبری در مورد فرایند مذاکرات وین صحبت کرد.

18 فروردین 1401
تعداد: (513)