اخبار سیاسی

زوریخ در یک نگاه

شهر زوریخ، به لطف ذخایر طبیعی چون رودخانه و دریاچه، چشم اندازی مسحور کننده از کوهستان آلپ پوشیده از برف، خیابان های سنگفرش و جاذبه های متعدد و دیدنی، تجربه ای منحصر به فرد را پیشکش گردشگران می نماید.

7 تیر 1401

معاون وزیر صمت: دید مثبتی به واردات خودرو داریم ، مشکل تأمین قطعات برای فراوری خودرو رفع شده است

معاون وزیر صمت گفت: یکی از مواردی که به کاهش تقاضا های کاذب در بازار خودرو می انجامد، واردات خودرو است؛ بنابراین برای تنظیم بازار خودرو به واردات به دید مثبت نگاه می کنیم.

23 خرداد 1401

ایجاد شورای رهبری ریاست جمهوری مشروعیت جعلی متجاوزان را ازبین برد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش أنصارالله یمن امروز پنجشنبه به کناره گیری عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری سابق یمن از قدرت واکنش نشان داد.

11 خرداد 1401

تور مالزی ارزان: معرفی 6 دانشمندجوان از ایران و مالزی به عنوان منتخب نهایی

دومین دوره رقابت علمی کنز بعد از قریب به یکسال از شروع فراخوان در روز آدینه 23 اردیبهشت، با معرفی منتخبین به انتها رسید.

24 اردیبهشت 1401

تور ارمنستان ارزان: علی اف: ارمنستان، شرایط باکو را برای عادی سازی روابط پذیرفته است

رئیس جمهور جمهوری آذربایجان اظهار داشت که ارمنستان سند پنج بندی برای عادی سازی روابط دوجانبه ارائه شده از سوی باکو را پذیرفته است.

23 اردیبهشت 1401

پوشش بیمه ای اقشار کم عایدی و آسیب پذیر در محلات کم برخوردار

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: در پی این هستیم که بتوانیم در زمان بندی اجرا شده، اقشار کم عایدی و آسیب پذیر را در محلات کم برخوردار تحت پوشش بیمه قرار بدهیم.

22 اردیبهشت 1401

ظرفیت ایران برای تبدیل شدن به هاب منطقه ای ترانزیت دیتا

به گزارش خبرنگاران، عیسی زارع پور در پست اینستاگرامی خود درباره ظرفیت ایران برای تبدیل شدن به قطب ترانزیت دیتا نوشت: یکی از مسائل مغفول مانده در حوزه ارتباطات، استفاده بهینه از ظرفیت خدادادی کشورمان برای ترانزیت دیتاست.

20 اردیبهشت 1401

آنالیز راهکارهای توسعه روابط گردشگری ایران و پاکستان

میراث آریا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، آنالیز راهکارهای توسعه روابط گردشگری ایران و پاکستان صورت پذیرفت.

14 اردیبهشت 1401

تور آلمان: تاریخ دفن شده دیوار برلین که هر کسی باید بداند

حقایقی جالب از دیوار برلیندیوار برلین، سمبل قابل لمس نقض حقوق بشر است که در طول جنگ سرد ساخته شد. دیوار برلین در آگوست سال 1961 در این شهر ساخته شد که بخش شرقی برلین را از بخش غربی آن جدا می کرد. این دیوار در سال 1989، فروریخت و تحول بزرگی در تاریخ این شهر بوجود...

3 اردیبهشت 1401

تور فیلیپین ارزان: جشنواره غذاهای فیلیپینی PAL تا آخر ژوئن در لندن دایر است

فیلیپین تصمیم گرفته است که برای معرفی جذب جهانگرد برای جزیره های خود، از مجذوب کننده ترین جنبه دیپلماسی فرهنگی خود، یعنی آشپزی، بهره بگیرد.

30 فروردین 1401

بازتاب رکود مسکن در رکود ساخت و ساز

تهرران (پانا) - از سال گذشته این تصور در بین مسوولان شکل گرفت که از راستا ابلاغ دولتی خانه سازی می گردد بازار مسکن را از رکود فرسایشی نجات داد. اما تیراژ ساخت و ساز در نیمسال اول 1400 بیانگر تمدید هشت باره رکود ساختمانی در کشور است.

24 فروردین 1401

شعار ندهید، بیمارستان بسازید!

خبرنگاران/البرز البرز طی سال های اخیر از یک طرف با رشد بالای جمعیت و از طرف دیگر با عدم توسعه زیرساخت های درمانی روبرو بوده و همین باعث شده امروز این استان با کمبود 6000 تخت بیمارستانی روبرو و آخرین استان کشور در سرانه تخت های بیمارستانی باشد.

20 فروردین 1401

اختلافات مهمی در مذاکرات وین به جای مانده است

به گزارش خبرنگاران، سعید خطیب زاده امروز دوشنبه در نشست خبری در مورد فرایند مذاکرات وین صحبت کرد.

18 فروردین 1401

درخواست پرداخت خسارت 23 هواپیمای زمین گیر شده توپولوف

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی درخواست خود را برای پرداخت زیان زمین گیر شدن 23 هواپیمای توپولف از طریق دولت، به مجلس ارائه کرد.

4 فروردین 1401

430 گیگابیت پهنای باند به ظرفیت اینترنت بین الملل بازگشت

به گزارش خبرنگاران، عیسی زارع پور با انتشار پستی در اینستاگرام خود گفت: حدود دو ماه پیش یکی از کابل های فیبر نوری دریایی به سمت قطر قطع شد و 430 گیگ از پهنای اینترنت کشور از دسترس خارج شد.

29 اسفند 1400

شیوع کرونا چطور سفر را متحول می نماید؟

نشریه معتبر اکونومیست (The Economist) در گزارشی ویدیویی تاثیر کرونا را بر مقدار کاهش سفرها و تاثیرات آن بر صنایع وابسته را مورد آنالیز قرار داده است.

27 اسفند 1400

بلیطی یک طرفه برای دنیای مومیایی ها!

مومیایی های معروف جهاناز جمله جالب ترین مسائل جهان که برای همه و در همه حال دارای ابعاد تعجب برانگیز بسیاری نیز هست، مومیایی ها هستند. هر مومیایی که پیدا می شود در هر گوشه جهان، با خود کتابی بزرگ از اتفاقات را درجهانی مدرن می آورد. فرهنگ، پزشکی، سبک زندگی،...

26 اسفند 1400

ترخیص رئیس پیشین هیئت کشتی مازندران از بیمارستان

اصغر ثمربخش که به علت بیماری تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، ظهر امروز از بیمارستان مرخص شد.

23 اسفند 1400

آغاز شمارش معکوس برای خاتمه انتظار 29 ساله مردم گناباد

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح فرودگاه گناباد انتظار 29 ساله مردم این شهرستان به زودی خاتمه می یابد.

18 اسفند 1400

تایم لپس یک روز در مونیخ

مونیخ یکی از بزرگ ترین شهرهای آلمان است که از توریستی ترین شهرهای اروپا نیز محسوب می گردد. جاهای دیدنی مونیخ به واسطه رونق و توسعه فراوان این شهر، فراتر از حد تصور است.

18 اسفند 1400
تعداد: (506)