مقالات گردشگری

جنجال در ایتالیا در پی ادعای یک پزشک

ادعای یک پزشک مطرح ایتالیایی مبنی بر انتها کرونا در ایتالیا سبب نگرانی شده و دولت درباره بی توجهی به پروتکل های بهداشتی هشدار داده است.

20 تیر 1399

بهره وری از ظرفیت های فردیس به منظور ایجاد اشتغال و توسعه گرشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فردیس، در نشست با فرماندار این شهرستان از طرح ها و برنامه های این اداره در مورد بهره وری بیشتر از توانمندی های این شهرستان برای ایجاد اشتغال و توسعه گردشگری اطلاع داد.

19 تیر 1399

اجرای پروژه های مهم گردشگری در سی سخت

نشست مشترک سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با شهردار سی سخت شامگاه آدینه 19 اردیبهشت ماه 99 در مرکز شهرستان دنا برگزار گردید.

16 تیر 1399

امتیاز هند به آمریکا برای توافق تجاری

خبرنگاران: هند با موافقت برای ورود بیشتر محصولات کشاورزی و لبنی آمریکایی و کاهش عوارض واردات موتورسیکلت های هارلی دیویدسون، در تلاش است تا در سفر دونالد ترامپ به دهلی نو، یک توافق تجاری با واشنگتن امضا کند.

14 تیر 1399

تهیه پروتکل سلامت محیط کار موزه ها به منظور پیشگیری از کرونا

تهیه پروتکل سلامت محیط کار در موزه ها به منظور پیشگیری از کرونا با همکاری پژوهشکده حفاظت و بازسازی آثار فرهنگی تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در حال انجام است.

3 تیر 1399

رشته های فراموش شده صنایع دستی آذربایجان غربی احیا می شود

معاون صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: در سال جدید برنامه ریزی شده است که کلاس های آموزشی با رویکرد احیای رشته ها و هنرهای صنایع دستی در حال فراموشی استان برگزار شود.

1 تیر 1399

آشنایی کامل با مدرن ترین مجموعه تفریحی تهران، بام لند

یکی از مکان های تفریحی که به تازگی در تهران بین مردم شهر و مخصوصا جوانان با استقبال ویژه ای روبرو شده است، مجموعه بام لند است. مجموعه بام لند که در جوار دریاچه چیتگر که به آن دریاچه شهدای خلیج فارس نیز می گویند، مکانی است که تمامی تفریحات سالمی که به ذهنتان...

26 خرداد 1399

1900 نظامی فرانسه قرنطینه شدند

ناو هواپیمابر شارل دو گل فرانسه که وزارت دفاع این کشور هفته گذشته از بازگشت پیش از موعد آن از ماموریت به دلیل ابتلای تعدادی از خدمه خبر داده بود روز یکشنبه در تولون لنگر انداخت و همه خدمه آن قرنطینه شدند.

16 خرداد 1399

لغو فستیوال بین المللی تئاتر آلمان به دلیل شیوع کرونا

به دنبال لغو جشنواره های عظیم جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا، این بار آلمان هم گفت که جشنواره بین المللی تئاتر در ولت را یک سال به تعویق می اندازد.

11 خرداد 1399

قائم مقام وزیر راه: مذاکره ای با هواپیمایی بمباردیر کانادا نداشته ایم

در حالی هواپیماسازی بمباردیر از تایید توافق برای فروش 10 فروند هواپیما به ایران خودداری نموده که قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که مذاکره ای با بمباردیر نداشته ایم، گفت: شرکت های خصوصی برای خرید هواپیمای بمباردیر کارهایی انجام داده اند.

5 خرداد 1399

خبرنگاران بازار تجاری گناوه همچنان تعطیل است

گناوه - خبرنگاران - رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: خبر بازگشایی بازار تجاری این بندر که در فضای مجازی منتشر شده شایعه است و تعطیلی این بازار همچنان ادامه دارد.

3 خرداد 1399

خبرنگاران طبیعت تعطیل است

شهرکرد-خبرنگاران- برگزاری سیزده بدر در زمان شیوع ویروس کرونا، یک خطر و ریسک اجتماعی بیشتر نیست و نمی توان در شرایط غیرعادی به آن دلخوش کرد.

1 خرداد 1399

اجرای 45 پروژه مرمتی در استان مرکزی، ادامه کاوش دست کند تفرش در سال 99

خبرنگاران/مرکزی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از اجرای 45 پروژه مرمتی در سال 98 در استان اطلاع داد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران غربالگری بیماری کرونا در خروجی های البرز انجام شود

کرج - خبرنگاران - استاندار البرز گفت: بنابر توصیه رییس جمهوری غربالگری بیماری کرونا باید در خروجی های این استان انجام شود .

26 اردیبهشت 1399

سفر ترودو به آفریقا با موضوع کسب کرسی شورای امنیت

نخست وزیر کانادا به منظور جلب نظر کشورهای آفریقایی به نامزدی به مشکل برخورده کشورش برای یک کرسی دوره ای شورای امنیت سازمان ملل، به این قاره سفر نموده است.

25 اردیبهشت 1399

آغاز طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا از امشب در خراسان رضوی

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در استان از ساعت صفر فردا جمعه 8 فروردین شروع می شود و تا انتها روز جمعه 15 فروردین ادامه پیدا می کند.

24 اردیبهشت 1399

دریافت بیش از 1000 مورد گزارش مردمی مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، از استمرار بازدیدهای نظارتی در تأسیسات گردشگری استان خبر داد.

23 اردیبهشت 1399

تمدید احتمالی تدابیر محدودکننده در مالزی برای مقابله با ویروس کرونا

نخست وزیر مالزی از تمدید احتمالی محدودیت های حابجایی و سفر در این کشور به مدت دو هفته دیگر خبر داده است.

22 اردیبهشت 1399

به دنیای کتاب های محمود دولت آبادی سفر کنید

هر نویسنده ای برای خود دنیایی دارد و هر کتاب او، روایت گر بخشی از این دنیاست. برای کشف رمز و راز دنیای یک نویسنده، این بار در خبرنگاران مگ، سراغ یک نویسنده عظیم ایرانی رفته ایم: محمود دولت آبادی.

20 اردیبهشت 1399

بیش از 30هزارمیلیارد ریال سرمایه گذاری در پروژه های هتل سازی آذربایجان شرقی

معاون گردشگری و سرمایه گذاری آذربایجان شرقی از سرمایه گذاری بیش از 30هزارمیلیارد ریال، بخش خصوصی در پروژه های هتل سازی آذربایجان شرقی طی سال 98 اطلاع داد.

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (291)