فرهنگ و هنر

برنامه های نوروزی تهران اعلام شد

برنامه های نوروزی تهران در نوروز 99 در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران اعلام شد.

14 فروردین 1399

فرصتی که جشنواره فجر به نوازندگان جوان داد

نوجوانان برگزیده بخش موسیقی دستگاهی جشنواره موسیقی جوان شامگاه دوشنبه به جشنواره موسیقی فجر آمدند تا در یک اجرای گروهی استعداد خود را به نمایش بگذارند، همچنین در این کنسرت به 6 نفر از آنها فرصت تک نوازی داده شد.

13 فروردین 1399

سفر به دور اتاقم ، اثری از نویسنده فرانسوی که 42 روز در خانه محبوس بود

سفر به دور اتاقم، روایتی 121 صفحه ای در قطع جیبی است که یک افسر اشراف زاده فرانسوی آن را برایمان تعریف می نماید. چیزی که احتمالا به درد این روزهای خیلی از ما بخورد.

9 فروردین 1399

پرواز با همای عقل و عشق

پرواز همای، خواننده موسیقی ایرانی از 12 سالگی با نوروزخوانی پا به عرصه موسیقی گذاشت و با تحصیل در ایران و ایتالیا و حشر و نشر با بزرگان موسیقی، راهی متفاوت را در موسیقی برای خود برگزید.

9 فروردین 1399

ماراتن تخریب شبانه یک پل در چین با حضور 100 بیل مکانیکی

در تخریب یک پل در جنوب کشور چین 100 دستگاه بیل مکانیکی به طور همزمان مشارکت داشتند.

7 فروردین 1399

اکران قطعی 11 فیلم از جشنواره فجر در سینماهای مشهد

خبرنگاران/خراسان رضوی قائم مقام دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: تا به امروز اکران 11 فیلم از 22 فیلم جشنواره فیلم فجر در سینماهای مشهد قطعی شده است.

27 اسفند 1398

دو مدرسه پویش ایران من در روستاهای حسین آباد خدابنده و ملک آباد استان کرمان افتتاح شد

دو مدرسه ابتدایی پویش ایران من با همکاری موسسه خیریه مهر گیتی و حمایت فعالان بخش خصوصی در روستای حسین آباد خدابنده شهرستان فهرج و روستای ملک آباد بخش روداب شرقی شهرستان نرماشیر در استان کرمان افتتاح شد.

25 اسفند 1398

سوغاتی، غذا و رستوران های گرجستان

قبل از سفر به گرجستان و رزرو تور گرجستان با سوغاتی، غذا و رستوران های گرجستان آشنا شوید

22 اسفند 1398

زمان پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر

پیش فروش بلیت های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از دوشنبه 30 دی شروع می گردد.

13 اسفند 1398

تکلیف سازمان میراث فرهنگی به تدوین سند راهبردی توسعه گردشگری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را مکلف کردند تا خاتمه سال اول اجرای قانون برنامه سند راهبردی توسعه گردشگری را با رویکرد استفاده حداکثری از بخش خصوصی جهت تصویب هیأت وزیران ارائه کند.

12 اسفند 1398

50 رستورانی که بهترین همبرگر را در آمریکا سرو می نمایند (قسمت چهارم)

Foursquare توانسته با تحلیل و آنالیز همبرگر فروشی­ هایی را که بیش­تر از بقیه مورد علاقه­ کاربران است، شناسایی کند و در نهایت از بین رستوران­ ها و همبرگر فروشی­ های زنجیره­ ای آمریکا، مکان هایی را که بیش­تر از بقیه امتیاز گرفته­ اند، رده ­بندی نموده است. با...

10 اسفند 1398

همایش علمی گردشگری خوراک در شیراز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد همتی ظهر دوشنبه در نشست خبری بیان نمود: در بخشی از فصول سال حضور گردشگران در فارس کمرنگ تر می گردد که اگر بتوانیم با اجرای برنامه هایی برای جذب گردشگران این ایام را پر کنیم علاوه بر درآمدزایی برای استان می توانیم توانمندی های...

10 اسفند 1398

استادیوم ناشنوایان 50 سال بدون بازسازی!

رییس فدراسیون ناشنوایان درباره شرایط بازسازی مجموعه ورزشی ناشنوایان گفت: با وجود این که قرار بود بازسازی و بهسازی این مجموعه ورزشی جزو ردیف بودجه قرار بگیرد و بازسازی آن تا سرانجام سال 98 به اتمام برسد، اما متاسفانه تا امروز هیچ عملیاتی صورت نگرفته است....

8 اسفند 1398

خبرنگاران صنعت گردشگری همیشه مورد حمایت دولت

تهران - خبرنگاران- همزمان با نشست وزرای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اقتصاد و امور دارایی با فعالان بخش خصوصی، برحمایت همه جانبه از صنعت گردشگری توسط دولت تأکید شد.

7 اسفند 1398

کرمان از کانون های تاثیر گذار گردشگری ایران است، برگزاری هشتمین جشنواره سفره ایرانی در اهواز

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه استان کرمان در ایجاد اقامتگاه های بوم گردی بسیار پیروز بوده است، گفت: کرمان از کانون های تاثیر گذار حوزه گردشگری در کشور است.

6 اسفند 1398

جهت ایجاد تاسیسات گردشگری روان سازی گردد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: ساده سازی، روان سازی، کوتاه کردن جهت ایجاد تاسیسات گردشگری و کسب و کارها با رویکرد واقع بینانه در دستور کار قرار گیرد.

5 اسفند 1398

جشن های روز جهانی گردشگری در سراسر کشور لغو شد

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی به خبرنگاران گفت: برنامه های متنوعی را برای روز جهانی گردشگری داشتیم اما از آنجایی که در کل کشور به دلیل فوت زائران حج بیت الله الحرام تا سه روز عزای عمومی اعلام شده است، جشن های روز جهانی گردشگری در...

2 اسفند 1398

آئین نامه صنعت چاپ مربوط به 50 سال پیش است، چاپخانه ها فقط بروشور و کاتالوگ منتشر می نمایند

رئیس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی گفت: طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال گذشته 95 هزار تن کالای صنعت چاپ به کشور وارد شده و برنامه ای نیز برای فراوری وجود ندارد.

30 بهمن 1398

مسافران نوروزی در تفرجگاه های بجنورد سامان دهی می شوند

شهردار بجنورد با اشاره به لزوم سامان دهی مسافران نوروزی از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور اسکان مسافران در تفرجگاه های بجنورد در ایام نوروز 99 اطلاع داد.

30 بهمن 1398

احداث نخستین شهرک صنعتی تخصصی گردشگری در رامسر

مطابق اعلام مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با برنامه ریزی صورت گرفته و موافقت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مجوز احداث و راه اندازی شهرک تخصصی گردشگری در شهرستان رامسر دریافت شده است.

28 بهمن 1398
تعداد: (129)