همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران واکنش اتاوا به بازداشت دو کانادایی در چین

تهران- خبرنگاران- نخست وزیر کانادا بامداد شنبه گفت، از اینکه چین دو شهروند کانادا را به اتهام جاسوسی بازداشت نموده نا امید شده ام.

17 تیر 1399

نخ بخیه قابل جذب پروتئینی از کازئین شیرتولید شد

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از تولید نخ بخیه قابل جذب پروتئینی از کازئین شیر به کمک فناوری نانو و اثر القایی فتو الکتریکی توسط عضو هیأت علمی این دانشگاه خبر داد.

10 تیر 1399

جشنواره های گرافیک کشور با چالش آموزش مواجهند

برگزیده رتبه اول پوستر یازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری معتقد است که یکی از مسائل جشنواره های حوزه گرافیک به حوزه آموزش بازمی گردد.

7 تیر 1399

نمایشگاه پوستر اسماء الحسنی به فضای مجازی می رود

شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی از ششم اردیبهشت از طریق فضای مجازی برگزار می شود.

28 خرداد 1399

درگاه نمایشگاه کتاب مجازی باید از کتابفروشی ها باشد، بحران اصلی بعد از کروناست!

به گزارش خبرنگاران علی محمد اسماعیلی دبیر انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (خوشه) در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، درباره کسب و کار کتابفروش ها در روزهای منتهی به سال جدید و فروردین 99 گفت: تقریبا دو ماه است کتابفروشی های کشور...

22 خرداد 1399

زندگی در برج و مجتمع های مسکونی پرجمعیت، بله یا خیر؟

زندگی در برج و مجتمع های مسکونی عظیم، افراد را با دغدغه های مختلفی روبرو می نماید. برخی از این دغدغه ها مثبت و برخی هم منفی هستند. این موضوع باعث شده است که افراد نتوانند با قاطعیت بگویند که زندگی در برج ها یا مجمتع هایی با چندین واحد خوب است یا خیر؛ بنابراین...

19 خرداد 1399

اجرای 45 پروژه مرمتی در استان مرکزی، ادامه کاوش دست کند تفرش در سال 99

خبرنگاران/مرکزی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از اجرای 45 پروژه مرمتی در سال 98 در استان اطلاع داد.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران غربالگری بیماری کرونا در خروجی های البرز انجام شود

کرج - خبرنگاران - استاندار البرز گفت: بنابر توصیه رییس جمهوری غربالگری بیماری کرونا باید در خروجی های این استان انجام شود .

26 اردیبهشت 1399

توزیع بیش از سه هزار لیتر مواد گندزدا در شهرکرد

سرپرست مرکز بهداشت شهرکرد، از توزیع روزانه بیش از سه هزار لیتر مواد گندزدا در این شهرستان خبر داد.

31 فروردین 1399

تمام اردوها، همایش ها و مسابقات ورزشی دانش آموزان لغو شده است

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تمام اردوها، همایش ها و مسابقات ورزشی دانش آموزان لغو شده است، گفت: از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها برای آموزش استفاده خواهد شد.

21 فروردین 1399

حمله پمپئو به ظریف و انتقاد از ملاقات سناتورهای آمریکایی با او

وزیر امور خارجه آمریکا با بیان اینکه بعضی سناتورهای آمریکایی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر امور خارجه ایران ملاقات نموده اند، گفت: این افراد در حال یاری رسانی و همدستی با ایران هستند.

14 فروردین 1399

مجیدی:مهم نیست چند گل بخوریم، به هیچ تیمی نمی بازیم

دیاباته بازیکن تاثیرگذاری برای استقلال است ولی ما در ساختار دفاعی و حمله برنامه داریم و هر بازیکنی در این ساختار قرار بگیرد می تواند همان کاری که دیاباته می نماید را انجام دهد.

4 فروردین 1399

دانشگاه مراغه در شبکه بین المللی دانشگاه های کشور های منطقه عضو شد

دانشگاه مراغه به عضویت در شبکه دانشگاهی بین ناحیه ای در حوزه های بیوفیزیک، بیوتکنولوژی و بهداشت محیط با مرکزیت ایروان و تحت نظر سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد درآمد.

3 فروردین 1399

همایش علمی گردشگری خوراک در شیراز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد همتی ظهر دوشنبه در نشست خبری بیان نمود: در بخشی از فصول سال حضور گردشگران در فارس کمرنگ تر می گردد که اگر بتوانیم با اجرای برنامه هایی برای جذب گردشگران این ایام را پر کنیم علاوه بر درآمدزایی برای استان می توانیم توانمندی های...

10 اسفند 1398

افزایش میزان جرایم مالی

رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از افزایش میزان جرائم در حوزه مالی اطلاع داد.

9 اسفند 1398

کوشش مدیران موزه لوور برای کاهش تعداد بازدیدکنندگان ، رزرو اینترنتی بلیت برای تماشای آثار داونیچی اجباری است

شمار بازدیدکنندگان موزه لوور پاریس در راستای سیاست های اخیر این موزه برای کاهش تعداد بازدیدکنندگان و جلوگیری از ازدحام جمعیت به 9.6 میلیون نفر در سال 2019 کاهش یافت.

6 اسفند 1398

جشن های روز جهانی گردشگری در سراسر کشور لغو شد

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی به خبرنگاران گفت: برنامه های متنوعی را برای روز جهانی گردشگری داشتیم اما از آنجایی که در کل کشور به دلیل فوت زائران حج بیت الله الحرام تا سه روز عزای عمومی اعلام شده است، جشن های روز جهانی گردشگری در...

2 اسفند 1398

تروریسم چالشی جدی و نگران کننده برای اروپا

هماهنگ کننده امور مبارزه با تروریسم اروپا درباره خطر روزافزون تروریسم در این اتحادیه هشدار داده و بر لزوم تقویت مقابله با این مسئله تاکید نمود.

25 بهمن 1398

راهنمای خرید در رم (قسمت دوم)

رم، پایتخت مد و یکی از زیباترین شهرهای جهان است. اگرچه این شهر، شهر گرانی برای خرید است، دیدن مراکز خرید آن حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، خالی از لطف نیست. با خبرنگاران همراه باشید.

21 بهمن 1398

بزرگترین نمایشگاه تجاری چین(گوانجو)؛ Canton fair

نمایشگاه کانتون یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری دنیاست که از سال 1957 در فصول بهار و پاییز هر سال در گوانجو چین برگزار می گردد. در سال 2007 اسم کامل این نمایشگاه از نمایشگاه محصولات صادراتی چین به نمایشگاه واردات و صادرات چین تغییر یافت، اما همه این نمایشگاه...

13 بهمن 1398
تعداد: (69)