تصاویر، پرده برداری شرکت هواپیمایی ایرباس از جایگاه های درجه بیزینس کلاس

به گزارش کد الکترونیک، بیزینس کلاس یا درجه تجاری یکی دیگر از انواع بلیط سفر است که در خطوط هوایی تجاری و خطوط ریلی ارائه می گردد. در صنعت هواپیمایی، این کلاس درواقع سطح متوسطی از خدمات را ارائه می نماید و بین دو کلاس فرست کلاس و مالی (اکونومی) قرار می گیرد. اما در حال حاضر بسیاری از ایرلاین ها، کلاس تجاری را به اسم بالاترین سطح از خدمات ارائه می دهند و جایگاه های فرست کلاس را حذف نموده اند. وجه تمایز کلاس تجاری از سایر کلاس ها، در کیفیت جایگاه ها، غذاها و نوشیدنی ها، خدمات داخل فرودگاه و سایر امکانات است.

تصاویر، پرده برداری شرکت هواپیمایی ایرباس از جایگاه های درجه بیزینس کلاس

نوآوری پس از نوآوری، بیزنس کلاس را به نقطه ای رسانده است که تقریباً در ابتدا به ارزش گذاری آن نرسیده است. در چند سال گذشته تنها صفحه نمایش لوکس، اتاق کنفرانس، تخت دونفره و کابین خصوصی داشته ایم.

اما شرکت هواپیمایی ایرباس تمامی این پیشرفت ها را در نمایشگاه بین المللی هواپیما در هامبورگ با به نمایش گذاردن صندلی نو و ویژه برای هواپیمای جت A321LR، از سکه می اندازد.

پرده برداری شرکت هواپیمایی ایرباس از صندلی های چرخان و راحت درجه بیزینس کلاس

خلاصه، مهم نیست کجا زندگی می کنید، به شما پیشنهاد می گردد که حداقل یک بار از آن بهره ببرید، شما باید فرصتی برای تجربه این صندلی ویژه برای خود داشته باشید.

اما چه چیز در رابطه با این صندلی آن را ویژه می نماید؟

درواقع این صندلی فقط یک صندلی نیست: کاناپه ای است کاملاً پیشرفته به نام The Settee Corner که در قسمت بیزینس کلاس قرار گرفته است. این صندلی به مسافران اجازه می دهد تا هر طور که راحت اند دراز بکشند و لم بدهند.

این صندلی به وسیله Gaven ، یک کارپرداز هواپیمایی ایتالیایی طراحی شده است و به سبک مبلی طراحی شده تا مسافران تجاری احساس راحتی بیشتری در هواپیمای ایرباس مدل A321LR داشته باشند.

خوشبختانه قسمت صندلی این مجموعه فقط برای استفاده هنگام پرواز و فرود هواپیما در نظر گرفته شده است، برای باقی ساعات پرواز شما می توانید هر طور که راحتید دراز بکشید.

به همین ترتیب یک قسمت پشتی دار در جلوی صندلی بالا می آید تا شما فضای بیشتری برای راحتی داشته باشید. در گوشه صندلی هم صندلیی برای نگهداری وسایل موردنیازتان قرار گرفته است.

ایرباس بعلاوه در نمایشگاه از صندلی های فوق العاده عظیم فوقانی برای قراردادن بار رونمایی می نماید که 40 درصد فضای بیشتری را در اختیار مسافران قرار می دهد. این صندلی ها در پرواز شماره A321 جت های نو تعبیه شده اند.

آیا فکر می کنید روزی برسد که شما هم سفر کردن در این صندلی ها را تجربه کنید؟

منبع: گردشبان
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1894

به "تصاویر، پرده برداری شرکت هواپیمایی ایرباس از جایگاه های درجه بیزینس کلاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، پرده برداری شرکت هواپیمایی ایرباس از جایگاه های درجه بیزینس کلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید