کسب و کار

اختصاص بودجه برای مراکز دانشگاهی و فناوری آذربایجان شرقی در زمینه مقابله با کرونا

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: طی جلسه سازمان مدیریت و برنامه ریزی با وزارت علوم وارد قرار شد اعتباراتی به مراکز دانشگاهی و فناوری که برای مبارزه با کرونا فعالیت داشتند، اختصاص یابد.

19 تیر 1399

آتش سوزی کپر های چابهار را سوزاند ، آلونک هایی که دیگر نیستند

دبیر جنبش عدالتخواه استان سیستان و بلوچستان گفت: آتش سوزی طی روز های گذشته کپرها و آلونک های خانواده های زیادی را در اطراف چابهار سوزاند.

16 تیر 1399

اجرای پروژه های مهم گردشگری در سی سخت

نشست مشترک سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با شهردار سی سخت شامگاه آدینه 19 اردیبهشت ماه 99 در مرکز شهرستان دنا برگزار گردید.

16 تیر 1399

رئیس مجلس عراق: پیش بینی می کنیم امروز دولت تشکیل گردد

محمد الحلبوسی پیش بینی کرد علی رغم وجود بعضی دشواری ها، دولت جدید عراق در جلسه امروز مجلس تشکیل گردد.

14 تیر 1399

تداوم فرایند گرانی پراید

خبرنگاران : از اسفند سال گذشته تا اواخر فروردین ماه انواع مدل های پراید افزایش قیمت قابل توجه ای داشتند و این افزایش قیمت ها تا امروز ادامه داشته است.

7 تیر 1399

جهنم درختان در باغ بهشت تهران

مسئولان پروژه باغ بهشت در حالی قطع درختان را انکار می نمایند که عکس ها و فیلم های کارگرانی که در حال قطع درختان هستند، در همین چند روزه علاوه بر آنکه به دست مسئولان شورای شهر و شهرداری منطقه 2 رسیده، در شبکه های اجتماعی نیز با واکنش های زیادی روبه رو شده...

4 تیر 1399

رشته های فراموش شده صنایع دستی آذربایجان غربی احیا می شود

معاون صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: در سال جدید برنامه ریزی شده است که کلاس های آموزشی با رویکرد احیای رشته ها و هنرهای صنایع دستی در حال فراموشی استان برگزار شود.

1 تیر 1399

چطور بیت کوین Bitcoin را بفروشیم؟

به گزارش تجارت نیوز، استثنا در دستگاه های خودپرداز بیت کوین است - بعضی به شما امکان می دهند بیت کوین را به صورت نقدی مبادله کنید، اما نه همه.

23 خرداد 1399

درگاه نمایشگاه کتاب مجازی باید از کتابفروشی ها باشد، بحران اصلی بعد از کروناست!

به گزارش خبرنگاران علی محمد اسماعیلی دبیر انجمن کتابفروشان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (خوشه) در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، درباره کسب و کار کتابفروش ها در روزهای منتهی به سال جدید و فروردین 99 گفت: تقریبا دو ماه است کتابفروشی های کشور...

22 خرداد 1399

پشت پرده جلسه تعیین دستمزد کارگران ، دولت نخواست دستمزد کارگران را به اندازه افزایش دهد

یک کارشناس بازار کار با اشاره به اینکه دولت خود بزرگ ترین کارفرمای کشور است، بیان داشت: دولت با توجه به اینکه کارفرمای بزرگی است و نقش حاکمیتی نیز دارد، همواره تصمیم گیری نهایی در شورای عالی کار است و هر تصمیمی که دولت بگیرد، کنندگان کارفرمایی نیز با...

17 خرداد 1399

برخورد چین با چالش های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جهان

با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان، برای چین، کشوری با حجم اقتصادی بالا، جمعیت 1.4 میلیاردی و کاملترین صنایع جهان، نمی توان این نکته را رد کرد که این بحران در عین حال فرصتی برای توسعه کشور در بر دارد.

9 خرداد 1399

قائم مقام وزیر راه: مذاکره ای با هواپیمایی بمباردیر کانادا نداشته ایم

در حالی هواپیماسازی بمباردیر از تایید توافق برای فروش 10 فروند هواپیما به ایران خودداری نموده که قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که مذاکره ای با بمباردیر نداشته ایم، گفت: شرکت های خصوصی برای خرید هواپیمای بمباردیر کارهایی انجام داده اند.

5 خرداد 1399

نرخ بیکاری آلمان در پایین ترین سطح 40 سال اخیر

نرخ بیکاری آلمان تا خاتمه فوریه در سطح 3.2 درصد باقی ماند.

26 اردیبهشت 1399

مقابله به مثل چین با خبرنگاران آمریکایی

سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: با خبرنگاران آمریکایی همانگونه رفتار می کنیم که آمریکا با خبرنگاران چینی رفتار می نماید.

19 اردیبهشت 1399

کانادا از کوشش برای خرید سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی اطلاع داد

اخیراً قطر با ارائه پیشنهادهای اغواکننده به سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی، قصد انتقال این سازمان را از کانادا به کشورش دارد.

6 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مدیران با مرخصی زنان شاغل در دستگاه های اجرایی اصفهان موافقت نمایند

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: با توجه به تعطیلی مدارس و اماکن آموزشی مانند مهدکودک ها و ضرورت توجه والدین به فرزندان، مدیران دستگاه های اجرایی با مرخصی زنان شاغل و دارای فرزند کمتر از هفت سال سن موافقت نمایند....

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نابرابری جنسیتی بزرگترین چالش حقوق بشری است

تهران - خبرنگاران - دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: نابرابری جنسیتی، بی عدالتی بزرگ زمانه ما و بزرگترین چالش حقوق بشری است که با آن روبه رو هستیم. در مقابل، برابری جنسیتی راهکارهایی برای بعضی از دشوارترین مسائل دوران ما ارائه می دهد.

30 فروردین 1399

کرونا سامسونگ را تعطیل کرد

خبرنگاران: شرکت سامسونگ کره جنوبی امروز بیان کرد که یکی از کارمندان کارخانه فراوری گوشی سامسونگ به ویروس کرونا مبتلا شده و به همین دلیل این کارخانه تعطیل شده است.

20 فروردین 1399

اعطای تسهیلات اشتغالزایی به جوانان

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از اعطای تسهیلات اشتغالزایی برای اشتغال 7 هزار نفر از جوانان کشور اطلاع داد.

19 فروردین 1399

آخرین تحولات بازار اجاره آپارتمان در تهران

خبرنگاران : اگرچه تا عادی شدن شرایط بازار مسکن فاصله زیادی وجود دارد و این موضوع تا زمان خاتمه شیوع کرونا ناممکن است، اما احتیاج طبیعی مستاجران نمی تواند بدون پاسخ باقی بماند و به همین خاطر بازار اجاره با سرعت بیشتری به سمت عادی شدن حرکت نموده...

18 فروردین 1399
تعداد: (115)