پیش بینی بورس پس از تعطیلات این هفته ، فرایند صعودی شاخص ادامه دار خواهد بود؟

به گزارش کد الکترونیک، ابتدای هر هفته پیش بینی از شرایط شاخص بورس و آینده سهم ها طی هفته جاری را منتشر می نماید که این گزارش شامل دیدگاه تحلیلی کارشناسان خبره بورس و دیدگاه معامله گران بازار سرمایه تحت عنوان نظرسنجی بورسی است.

پیش بینی بورس پس از تعطیلات این هفته ، فرایند صعودی شاخص ادامه دار خواهد بود؟

در نظرسنجی این هفته کد الکترونیک، شش نفر از کارشناسان خبره شرکت کردند که 5 نفر از آنها معادل 83.3 درصد بازار هفته پیشرو را صعودی پیش بینی کردند و یک نفر نظر به خنثیبودن بازار داشت. همچنین کارشناسان گروه های فلزات، پتروشیمی و پالایشی را صنایع برتر این هفته عنوان کردند.

شاخص کل بازار سرمایه پس از آنکه اصلاح خود را در مرداد ماه پشت سر گذاشت از روز سه شنبه چهار شهریور مجددا به مدار صعود بازگشت و آخرین روز از معاملات را نیز با صعود به انتها برد، در پیش بینی هفته پیشرو نیز بیشتر کارشناسان نظر به مثبت بودن بازار دارند.

به عقیده بعضی از کارشناسان فرایند بازار به ورود پول حقوقی ها وابسته است و اگر بازار روز دوشنبه را مثبت شروع کند این فرایند ادامه دار خواهد بود، حال باید دید که آیا پیش بینی کارشناسان از بازار این هفته محقق خواهد شد یا اینکه بازار باز هم فرایندی به دور از انتظار را در پیش خواهد گرفت؟

اخبار مرتبط با پیش بینی بورس را هر روز در صفحه پیش بینی بورس بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1331

به "پیش بینی بورس پس از تعطیلات این هفته ، فرایند صعودی شاخص ادامه دار خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی بورس پس از تعطیلات این هفته ، فرایند صعودی شاخص ادامه دار خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید