اخبار اقتصادی

تک درنای سیبری مهمان هرساله استان مازندران

جدیدترین آئین نامه اجرایی هیات وزیران مربوط به قانون شکار و صید با هدف افزایش جریمه ضرر و زیان به جانوران وحشی، برای شکار تک درنای سیبری 120 میلیون تومان جریمه در نظر گرفته در حالیکه فقط یک گونه از درنای سیبری باقی مانده و هر ساله مهمان استان مازندران...

8 اسفند 1398

استادیوم ناشنوایان 50 سال بدون بازسازی!

رییس فدراسیون ناشنوایان درباره شرایط بازسازی مجموعه ورزشی ناشنوایان گفت: با وجود این که قرار بود بازسازی و بهسازی این مجموعه ورزشی جزو ردیف بودجه قرار بگیرد و بازسازی آن تا سرانجام سال 98 به اتمام برسد، اما متاسفانه تا امروز هیچ عملیاتی صورت نگرفته است....

8 اسفند 1398

خبرنگاران صنعت گردشگری همیشه مورد حمایت دولت

تهران - خبرنگاران- همزمان با نشست وزرای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اقتصاد و امور دارایی با فعالان بخش خصوصی، برحمایت همه جانبه از صنعت گردشگری توسط دولت تأکید شد.

7 اسفند 1398

کرمان از کانون های تاثیر گذار گردشگری ایران است، برگزاری هشتمین جشنواره سفره ایرانی در اهواز

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه استان کرمان در ایجاد اقامتگاه های بوم گردی بسیار پیروز بوده است، گفت: کرمان از کانون های تاثیر گذار حوزه گردشگری در کشور است.

6 اسفند 1398

جهت ایجاد تاسیسات گردشگری روان سازی گردد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: ساده سازی، روان سازی، کوتاه کردن جهت ایجاد تاسیسات گردشگری و کسب و کارها با رویکرد واقع بینانه در دستور کار قرار گیرد.

5 اسفند 1398

بازار آپارتمان های نوساز پایتخت

دست اندر کاران وکارشناسان بازار مسکن می گویند: یکی از شرایط مهم برای ورود دوباره بازار مسکن به دوره رونق، مصرفی ماندن این بخش است. به تعبیر دیگر برخلاف دوره های گذشته که ورود بازار مسکن به فاز رونق با افزایش فعالیت های سوداگرانه همراه بوده باید در این...

3 اسفند 1398

ماهی قرمز سفره عید از چین وارد نمی گردد

خبرنگاران/البرز اداره کل دامپزشکی استان البرز اعلام نمود: اخبار مربوط به احتمال انتشار بیماری کرونا به وسیله واردات ماهی قرمز به کشور کذب است.

1 اسفند 1398

آئین نامه صنعت چاپ مربوط به 50 سال پیش است، چاپخانه ها فقط بروشور و کاتالوگ منتشر می نمایند

رئیس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی گفت: طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال گذشته 95 هزار تن کالای صنعت چاپ به کشور وارد شده و برنامه ای نیز برای فراوری وجود ندارد.

30 بهمن 1398

برگزاری انتخابات هیئت مدیره دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی

خبرنگاران: رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی خراسان رضوی گفت: انتخابات هیئت مدیره جدید دفاتر انجمن صنفی خدمات مسافرتی استان برگزار می گردد.

30 بهمن 1398

احداث نخستین شهرک صنعتی تخصصی گردشگری در رامسر

مطابق اعلام مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران با برنامه ریزی صورت گرفته و موافقت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، مجوز احداث و راه اندازی شهرک تخصصی گردشگری در شهرستان رامسر دریافت شده است.

28 بهمن 1398

آپارتمان های نوساز در صدر خرید

حدود یک سوم معاملات انجام شده در 20 روز اول شهریور که در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ثبت شده اند، در بازه قیمت 4 تا 6 میلیون تومان، برای هر متر مربع، قرار دارند.

28 بهمن 1398

گزارش، حمله ارتش سرخ 40 ساله شد؛ نقش آمریکا در حمله شوروی به افغانستان

پس از فرمان لئونید برژنف رهبر شوروی سابق در 6 دی ماه سال 1358 حمله شوروی به افغانستان شروع شد و 9 سال به طول انجامید، اما پس از خروج ارتش سرخ نیز همچنان با حضور غربی ها ادامه دارد.

27 بهمن 1398

نقشه مناطق حضور داعشی ها در عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، فاضل ابو رغیف کارشناس امنیتی نزدیک به دستگاه های اطلاعاتی عراق امروز چهارشنبه به نقشه گسترش داعش در عراق دو سال پس از آزادسازی مناطق این کشور از لوث تکفیری ها پرداخت.

25 بهمن 1398

چین سفیر آمریکا را احضار کرد

خبرگزاری رسمی چین گفت: پکن سفیر آمریکا را احضار نموده تا اعتراض خود را نسبت به تصمیم دولت آمریکا برای فروش تسلیحات نظامی به ارزش 1.83 میلیارد دلار به تایوان اعلام کند.

24 بهمن 1398

افزایش اندک قیمت خانه در تهران ، 6.8 درصد نسبت به ماه گذشت، 30 درصد نسبت به پارسال

آذرماه 1398 میانگین قیمت مسکن شهر تهران به 13 میلیون و 474 هزار تومان در هر متر مربع رسید که نسبت به ماه آبان 6.8 درصد و نسبت به ماه مشابه سال قبل 39.9 درصد افزایش یافت. این اولین رشد قابل توجه ماهانه از اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون بوده است.

23 بهمن 1398

ضرورت همکاری مشترک ایران و ترکیه در زمینه هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی در ملاقات با عمر فاتیح سایان، معاون وزیر حمل ونقل و زیرساخت ترکیه، با اشاره به برگزاری نشست کمیته تخصصی همکاری های مشترک ایران و ترکیه در حوزه فناوری اطلاعات گفت: اراده...

22 بهمن 1398

راهنمای خرید در رم (قسمت دوم)

رم، پایتخت مد و یکی از زیباترین شهرهای جهان است. اگرچه این شهر، شهر گرانی برای خرید است، دیدن مراکز خرید آن حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، خالی از لطف نیست. با خبرنگاران همراه باشید.

21 بهمن 1398

دولت ترامپ با طرح سنا برای تحریم ترکیه و هالک بانک مخالفت کرد

دولت آمریکا در پیامی به سنای این کشور با طرحی که سناتورها برای اعمال تحریم ترکیه تدوین نموده اند، مخالفت نموده است.

21 بهمن 1398

لاوروف: برای خشنودی آمریکا روابطمان را بحرانی نمی کنیم

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: وزیر امور خارجه روسیه گفت: کشورش با هدف جلب رضایت آمریکا روابط خود را با چین بحرانی نمی کند.

20 بهمن 1398

دشوارترین نوع مالیات دریافت، مالیات بر خانه های خالی است

زمانی رئیس مرکز آموزش سازمان امور مالیاتی با بیان این که مالیات بر خانه های خالی دشوارترین نوع مالیات ستانی است گفت: این سیستم در خیلی از کشور های اروپایی مطرح و اجرا شده، اما نهایتاً به دلیل عدم موفقیت، آن را حذف کردند.

19 بهمن 1398
تعداد: (224)