واکنش ایتالیا به هشدار درباره اصلاح قوانین بازنشستگی

به گزارش کد الکترونیک، معاون نخست وزیر ایتالیا با رد پیشنهادات سازمان توسعه و همکاری درباره قوانین بازنشستگی از این سازمان خواست در امور داخلی این کشور دخالت نکند.

واکنش ایتالیا به هشدار درباره اصلاح قوانین بازنشستگی

به گزارش کد الکترونیک به نقل از آسنا، لوئیجی دی مایو - معاون نخست وزیر و وزیر کار و صنایع ایتالیا در واکنش به هشدار سازمان توسعه و همکاری اقتصادی به رم درباره اصلاح قوانین بازنشستگی سال 2011 گفت که این سازمان بهتر است در امور داخلی ایتالیا دخالت نکند. وی که رهبری جنبش پنج ستاره را برعهده دارد گفت که ایتالیا کشوری دموکراتیک است و این تصمیمات در چارچوب قوانین ایتالیا اتخاذ گردیده است.

وی اضافه نمود: اصلاح قانون بازنشستگی در حال اجرا است و به زودی اجرایی می گردد، دو سوم مردم ایتالیا از این تصمیم دولت حمایت می نمایند و بروکرات ها باید به این قوانین احترام بگذارند. این دلیلی است که مردم ما را انتخاب نموده اند و ما متعهد به انجام وعده هایمان هستیم.

پیش تر نخست وزیر ایتالیا نیز وعده داده بود قوانین اصلاح بازنشستگی را به صورت گام به گام اجرایی کند. طبق قوانین جدید که قرار است از یکم ژانویه سال آینده اجرایی گردد، حداقل سن بازنشستگی در ایتالیا به 67 سال افزایش می یابد.

تیتو بوئری- رئیس صندوق بازنشستگی ایتالیا - اما با انتقاد از این تصمیم دولت گفته است باید برای حل این مشکل از پذیرش مهاجران بیش تر استقبال کرد. وی به دولت هشدار داده است که اصلاح نظام بازنشستگی بسیار پرهزینه تر از چیزی است که دولت تصور می نماید و با توجه به روند پیری جمعیت در ایتالیا، حتی نظام کنونی که دولت منتقد آن است نیز مناسب نیست.

تور ایتالیا را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 دی 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 95

به "واکنش ایتالیا به هشدار درباره اصلاح قوانین بازنشستگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ایتالیا به هشدار درباره اصلاح قوانین بازنشستگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید