ورمزیار: استقلال بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد، مرادمند، یزدانی و غلامی باید به خود بیایند

به گزارش کد الکترونیک، مربی پیشین استقلال معتقد است خط دفاعی این تیم نیازمند تقویت است و سه مدافع اصلی این تیم باید به خود بیایند.

ورمزیار: استقلال بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد، مرادمند، یزدانی و غلامی باید به خود بیایند

صادق ورمزیار درباره پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان، به خبرنگار ورزشی کد الکترونیک گفت: استقلال در 20 دقیقه اول تحت پرس ذوب آهن بود و عملکرد خوبی نداشت. سپس بازی متعادل شد و استقلال آن را اداره کرد. تیم به گل رسید و می توانست به گل های بیشتری هم برسد. فکر می کنم کادر فنی استقلال با تعویض های خود به سمتی رفت که جام حذفی را از دست ندهد. این تعویض ها برای افزایش بار دفاعی تیم بود و در نهایت استقلال پیروز شد این نتیجه را حفظ کند. دفاع تیمی و فردی استقلال، به خصوص در پوشش ها و شرایط یک در مقابل یک باید تقویت شود.

ای کاش احمد موسوی هم به زمین می آمد

وی با اشاره به حضور بازیکنان ذخیره در این مسابقه شرح داد: صعود به مرحله بعدی باعث بهبود شرایط روانی تیم می شود و اتفاق خیلی خوبی است؛ مخصوصاً پس از نتیجه نگرفتن در دو مسابقه که یکی از آنها مقابل ذوب آهن بوده است. وقتی از بازیکنانی استفاده می کنید که زمان زیادی برای بازی کردن پیدا نمی کنند و با این شرایط پیروز می شوید، برای شما خیلی بهتر است. سیدحسین حسینی در دروازه اشتباه کرد و بازی مساوی شد، اما در شرایط مسابقه قرار می گیرد و بابک مرادی نیز به زمین آمد. استقلال نیمکت خوبی دارد و بازیکنان نیمکت نشین به شرایط بازی بازگشتند. ای کاش از احمد موسوی هم استفاده می شد تا او نیز در شرایط بازی قرار بگیرد.

برای آماده شدن بازیکنان باید تاوان بدهیم

پیشکسوت استقلال در مورد اشتباه سیدحسین حسینی بیان کرد: تجربه 40 ساله ام می گوید وقتی در پنج بازی به میدان نمی روید، استرس پیدا می کنید، چه برسد به اینکه در 20 مسابقه بازی نکرده باشید. نیمکت باید خیلی به بازیکنان ثابت نزدیک باشد. استرس را ما به عنوان مربی یا تماشاگر ایجاد کردیم و حالا برای آماده شدن بازیکنان باید تاوان بدهیم. خدا را شکر مقابل ذوب آهن پیروز شدیم و امیدوارم بازیکنان ذخیره همیشه فرصت بازی پیدا کنند. همه آنها در این شرایط، انگیزه تمرین و بازی پیدا می کنند و شرایط تیم بهتر می شود.

استقلال بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد

ورمزیار راجع به ادامه راه استقلال در رقابت های مختلف و کاهش شدید شانس قهرمانی آبی ها در لیگ برتر بیان کرد: استقلال از صدر جدول جدا شده است، اما هنوز روی کاغذ شانس دارد. بهتر می توان در جام حذفی کاری کرد و استقلال لیگ را به امید جام حذفی رها نخواهد کرد. تیم ما حتماً به دنبال لغزش سایر تیم ها خواهد بود و تیم های بالای جدولی قطعاً لغزش خواهند داشت، اما به نظرم استقلال باید بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد و این مسابقات را با قدرت بیشتری پیگیری کند تا به جام قهرمانی این رقابت ها برسد. استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هم می تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

استقلال از این وقفه برای افزایش هماهنگی استفاده کند

وی درباره وقفه طولانی مدت لیگ برتر به خاطر حضور تیم ملی ایران در مقدماتی جام جهانی 2018 گفت: وقفه های مختلف به سود تیم هایی است که شرایط خوبی ندارند و استقلال هم می تواند از آن استفاده کند. تیم های حاضر در کورس قهرمانی و آماده از این تعطیلی ضرر می کنند، اما استقلال از این وقفه می تواند برای افزایش هماهنگی و آمادگی خودش استفاده کند.

صحبت از دلالی در این مقطع حرفه ای نیست، اما بازیکنان بدانند چه پیراهنی پوشیده اند

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه مجیدی گفت استقلال در دو سال گذشته با دلالی بسته شد و اینکه آیا این موضوع تأثیر منفی روی بازیکنان می گذارد یا خیر، به کد الکترونیک گفت: این اقدام درباره بازیکنانی که در کورس مسابقات هستند، درست و حرفه ای نیست. نمی دانم مجیدی بر چه اساسی در این خصوص صحبت کرده است. مدیران وقت باید در این باره پاسخگو باشند، اما بازیکنان استقلال هم باید بدانند پیراهن چه تیم و چه کسانی را پوشیده اند. استقلال یکی از پُرافتخارترین تیم های آسیاست و کسانی که زحمت کشیده اند، تیم را به این مرحله رسانده اند. این پیراهن روزی بر تن بیانی، مختاری فر، نامجومطلق، حسن زاده و نعلچگر بوده است و آنها زیباترین بازی ها را ارائه می کردند.

مرادمند، یزدانی و غلامی به خود بیایند

ورمزیار با ابراز امیدواری به اینکه بازیکنان فعلی بتوانند جانشین خوبی برای آن بزرگان باشند، شرح داد: بازیکنان فعلی گناهی ندارند و آنها به استقلال آمدند تا به تیم کمک کنند. به عارف غلامی، مرادمند و سیاوش یزدانی می گویم شما جای امثال فلاحت زاده و حسن زاده بازی می کنید و امیدوارم بازیکنان شایسته ای برای استقلال باشید. خواهش می کنم به خودتان بیایید، زندگی حرفه ای تری داشته باشید و ببینید جای چه کسانی هستید. بازیکنانی که آمده اند، مسئله ای ندارد به آنها آموزش دهیم و کمک کنیم تا جزو خوب ها باشند. دلالی به خاطر عدم ثبات مدیریت است و نمی خواهم بازیکنان استقلال را بکوبم، اما آنها باید تمام تلاش خود را بکنند تا استقلال پیروز شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1793

به "ورمزیار: استقلال بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد، مرادمند، یزدانی و غلامی باید به خود بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورمزیار: استقلال بیشتر تمرکز خود را روی جام حذفی بگذارد، مرادمند، یزدانی و غلامی باید به خود بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید