واکنش ناجا به شایعات منتشر شده درباره نحوه تامین سوخت خودرو های نیروی انتظامی خبرنگاران

به گزارش کد الکترونیک، معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان ترابری ناجا گفت: دغدغه اصلی تمام مسئولان ناجا تأمین نیازمندی های سازمانی از جمله سوخت خودرویی یگان هاست و طی ماه های گذشته اقدامات خوبی در زمینه ایجاد زیرساخت های نگهداری و واگذاری سوخت بین یگان هاانجام شده است.

واکنش ناجا به شایعات منتشر شده درباره نحوه تامین سوخت خودرو های نیروی انتظامی خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی کد الکترونیک، سردار رضا فریبا اظهارکرد: ارتقای توان تحرک ناجا در حوزه های مختلف زمینی، هوایی و دریایی از اولویت ها و برنامه های اصلی معاونت آماد و پشتیبانی ناجا و این موضوع همیشه مورد توجه و تأکید ستاد کل نیرو های مسلح و سردار فرماندهی ناجا است.

وی اضافه نمود: به دلیل گستره وسیع سرزمینی نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور و تنوع مأموریت های این نیرو از جمله مرزبانی، هدایت و رانندگی و پلیس راه، آگاهی، پلیس پیشگیری و ...، تجهیزات ترابری بالاخص خودرو و موتورسیکلت نقش بسیار مهمی در انجام پیروز مأموریت های سازمانی دارند.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به اینکه ناجا یک سازمان خودرو پایه است و تجهیزات ترابری نقش بسیار مهمی در مأموریت ها به ویژه در گشت های تأمین نظم و امنیت در شهرها، جاده ها و مرز ها ایفا می نمایند، گفت: طی دو سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در زمینه تأمین و الحاق تجهیزات جدید به ناوگان ترابری ناجا اجرا شده است به طوری که طی این مدت شش مرحله الحاق خودرو و تجهیزات به رده های مأموریتی داشته ایم که چهار مرحله آن فقط در حوزه راهور و مرزبانی بوده است.

فریبا در ادامه به اهمیت تحرک و نوسازی ناوگان ترابری اشاره و توضیح داد: در این مدت شاهد ارتقای توان تحرک و نوسازی ناوگان ترابری پلیس بوده ایم که هدف از آن افزایش توان عملیاتی و خدمت رسانی مطلوب به مردم کشورمان بوده است و امیدواریم که این اقدامات باعث افزایش هرچه بیشتر خدمات پلیس و افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس گردد.

وی در خصوص موضوعی که در این روز ها در بحث سوخت خودرو های پلیس در شبکه های اجتماعی انعکاس پیدا نموده است، گفت: عمده اعتبارات ناجا در بحث تأمین تجهیزات و افزایش توان تحرک سازمان برای اجرای هر چه بهتر مأموریت و افزایش گشت های مختلف در حوزه درون شهری، برون شهری، گشت های آگاهی و تأمین امنیت مرز ها و مبارزه با جرایم مختلف باهدف ایجاد امنیت بیشتر و افزایش احساس امنیت مردم در اقصی نقاط کشور هزینه می گردد.

فریبا ادامه داد: در موضوع سوخت هم باید عرض کنم اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر این که ناجا مأموران خود را اجبار نموده که سوخت خودرو های سازمانی را از مردم تهیه نمایند کاملاً کذب و بی اساس است چراکه دغدغه اصلی تمام مسئولان ناجا تأمین به موقع امکانات و نیازمندی های سازمانی از جمله سوخت خودرویی یگان ها بوده است و خواهد بود و طی ماه های گذشته اقدامات خوبی در زمینه ایجاد زیرساخت های نگهداری و واگذاری سوخت بین یگان های ناجا انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس معاون آماد و پشتیبانی ناجا اعلام نمود: البته این موضوعات دلیل بر این نمی گردد که ما بگوییم در این حوزه خصوصاً در مسائل اعتباری مسئله ای وجود ندارد. حتماً در موضوع اعتبارات مشکلاتی هم هست و می طلبد دولت و مسئولان امر در سازمان برنامه و بودجه در واگذاری به موقع اعتبارات به ناجا توجه ویژه ای داشته باشند و واگذاری اعتبارات پلیس را به دلیل حجم بسیار بالای مأموریت ها در اولویت قرار دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1653

به "واکنش ناجا به شایعات منتشر شده درباره نحوه تامین سوخت خودرو های نیروی انتظامی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ناجا به شایعات منتشر شده درباره نحوه تامین سوخت خودرو های نیروی انتظامی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید