واکنش ناجا به شایعات تأمین سوخت ماشین های پلیس

به گزارش کد الکترونیک، معاون آماد و پشتیبانی ناجا گفت: اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه ناجا مأموران خود را اجبار کرده که سوخت خودروهای سازمانی را از مردم تهیه کنند کاملاً کذب و بی اساس است.

واکنش ناجا به شایعات تأمین سوخت ماشین های پلیس

به گزارش کد الکترونیک از فارس، معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان ترابری ناجا گفت: دغدغه اصلی تمام مسئولان ناجا تأمین نیازمندی های سازمانی از جمله سوخت خودرویی یگان هاست که طی ماه های گذشته اقدامات خوبی در زمینه ایجاد زیرساخت های نگهداری و واگذاری سوخت بین یگان هاانجام شده است.

سردار رضا فریبا در تشریح خبر فوق گفت: ارتقاء توان تحرک ناجا در حوزه های مختلف زمینی، هوایی و دریایی از اولویت ها و برنامه های اصلی معاونت آماد و پشتیبانی ناجا بوده و این موضوع همواره مورد توجه و تأکید ستاد کل نیروهای مسلح و سردار فرماندهی ناجا است.

وی اضافه کرد: به دلیل گستره وسیع سرزمینی نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور و تنوع مأموریت های این نیرو از جمله مرزبانی، راهنمایی و رانندگی و پلیس راه، آگاهی، پلیس پیشگیری و ...، تجهیزات ترابری بالاخص خودرو و موتورسیکلت نقش بسیار مهمی در انجام پیروز مأموریت های سازمانی دارند.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا با اشاره به اینکه ناجا یک سازمان خودرو پایه است و تجهیزات ترابری نقش بسیار مهمی در مأموریت ها خصوصاً در گشت های تأمین نظم و امنیت در شهر ها، جاده ها و مرزها ایفا می کنند، گفت: بحمداله طی 2 سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در تأمین و الحاق تجهیزات جدید به ناوگان ترابری ناجا اجرا شده به طوری که طی این مدت 6 مرحله الحاق خودرو و تجهیزات به رده های مأموریتی داشته ایم که 4 مرحله آن فقط در حوزه راهور و مرزبانی بوده است.

سردار فریبا در ادامه به اهمیت تحرک و نوسازی ناوگان ترابری اشاره و شرح داد: در این مدت شاهد ارتقای توان تحرک و نوسازی ناوگان ترابری پلیس بوده ایم که هدف از آن افزایش توان عملیاتی و خدمت رسانی مطلوب به مردم عزیز کشورمان بوده است و امیدواریم که این اقدامات باعث افزایش هرچه بیشتر خدمات پلیس و افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس را به دنبال داشته باشد.

وی در مورد موضوعی که در این روزها در بحث سوخت خودروهای پلیس در شبکه های اجتماعی انعکاس پیدا کرده است، گفت: عمده اعتبارات ناجا در بحث تأمین تجهیزات و افزایش توان تحرک سازمان برای اجرای هر چه بهتر مأموریت و افزایش گشت های مختلف در حوزه درون شهری، برون شهری، گشت های آگاهی و تأمین امنیت مرزها و مبارزه با جرایم مختلف باهدف ایجاد امنیت بیشتر و افزایش احساس امنیت مردم عزیزمان در اقصی نقاط کشور هزینه می شود.

سردار فریبا ادامه داد: در موضوع سوخت هم باید عرض کنم اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر این که ناجا مأموران خود را اجبار کرده که سوخت خودروهای سازمانی را از مردم تهیه کنند کاملاً کذب و بی اساس است چراکه دغدغه اصلی تمام مسئولان ناجا تأمین به موقع امکانات و نیازمندی های سازمانی از جمله سوخت خودرویی یگان ها بوده و خواهد بود که طی ماه های گذشته اقدامات خوبی در زمینه ایجاد زیرساخت های نگهداری و واگذاری سوخت بین یگان های ناجا انجام گرفته است.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا خاطرنشان کرد: البته این موضوعات دلیل بر این نمی شود که ما بگوییم در این حوزه خصوصاً در مسائل اعتباری مسئله ای وجود ندارد، حتماً در موضوع اعتبارات مشکلاتی هم هست و می طلبد دولت و مسئولان امر در سازمان برنامه و بودجه در واگذاری به موقع اعتبارات به ناجا توجه ویژه ای داشته باشند و واگذاری اعتبارات پلیس را به دلیل حجم بسیار بالای مأموریت ها در اولویت قرار دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1648

به "واکنش ناجا به شایعات تأمین سوخت ماشین های پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ناجا به شایعات تأمین سوخت ماشین های پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید