قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ کتابفروشی ها جزو مشاغل ضروری اسکاتلند

به گزارش کد الکترونیک به نقل از گاردین، با شروع قرنطنیه جدید سراسری در بریتانیا دولت این کشور با یک بسته جدید 6میلیارد و دویست میلیون دلاری از کسب و کارهای آسیب دیده که مجبور به تعطیلی شده اند، حمایت نموده است. دولت می گوید بسیاری از مشاغل ضروری می توانند در این دوران به کار خود به صورت محدود ادامه دهند.

قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ کتابفروشی ها جزو مشاغل ضروری اسکاتلند

قانون جدید قرنطینه سراسری در حالی در بریتانیا اعلام شده است که پیش از این کتابفروشی ها در نامه ای سرگشاده به دولت خواسته بودند که این فروشگاه ها نیز بتوانند به کار خود ادامه دهند. در اسکاتلند شرایط کاملاً عکس است و دولت این کشور گفته است که کتابفروشی ها نیز شغل ضروری محسوب می شوند.

نیکولا استارگئون نخست وزیر اسکاتلند در پیغامی گفته است که کتابفروشی ها نیز مثل مشاغل تامین کننده مایحتاج ضروری مردم محسوب می شوند و می توانند در دوران قرنطینه به فعالیت خود ادامه دهند. دولت در این کشور کتابفروشی ها، فروشگاه های خواربار، لباس فروشی ها، لوازم کودک و کالاهای ضروری مربوط به خانوارها را جزء مشاغل ضروری اعلام نموده است.

استارگئون در این پیغام گفته است که کتابفروشی ها نیز می توانند با رعایت موازین بهداشتی در دوره قرنطینه جدید به خدمات خود ادامه دهند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1617

به "قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ کتابفروشی ها جزو مشاغل ضروری اسکاتلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ کتابفروشی ها جزو مشاغل ضروری اسکاتلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید