دهن باز کنی، ماهیتت را رو می کنم!

به گزارش کد الکترونیک، سیاوش اکبرپور مهاجم سابق استقلال بعد از اعتراض وریا غفوری، حملات تندی به او کرد. خلاصه ای از حرف های این پیشکسوت را می خوانید.

دهن باز کنی، ماهیتت را رو می کنم!

به گزارش کد الکترونیک به نقل از روزنامه کد الکترونیک ، گزیده صحبت های سیاوش اکبرپور به توضیح زیر است: نباید از مظلومیت محمود فکری سوءاستفاده کرد و به وسیله رسانه شما به احمد مددی اخطار می دهم اگر قرار باشد به این رویه مدیریتی اش ادامه دهد، باشگاه را روی سرش خراب خواهم کرد. اگر نمی توانید کار کنید به سلامت!

قرارداد یک بازیکن از 2 میلیارد به 8 میلیارد تبدیل شده. اول کمی فکر کنید که چه اتفاقاتی اتفاق افتاده بعد حرف بزنید. یکی می گردد مثل مهدی قائدی که 6-5 پیشنهاد خارجی دارد، یکی هم می گردد کاپیتان که برای پول دریافت ناز می نماید!

اگر این آقایانی که امروز ادعای کاپیتانی(وریا) دارند زمان ما فوتبال بازی می کردند در فهرست 18 نفره تیم ها قرار نمی دریافتد.

تیمی که عظیم ترش وریا غفوری باشد و با آن شرایط زمین بازی را ترک کند، نباید انتظار زیادی از آن داشت.

کاری که این آقا(وریا) نموده، باید با ورود سازمان بازرسی روبرو گردد و به مدیرعامل بگوید این چه کاری بود که کردید. متأسفانه دری به تخته خورد و بازوبند به امثال وریا غفوری رسیده.

مهناز افشار از آن طرف جهان برای این آقا مصاحبه می نماید و توئیت می گذارد. آیا تو خبر داری در استقلال چه خبر است؟ تا یک چیز می گردد، دکان باز می کنید و در اینستاگرام می گویید حمایت حمایت! لطفا بنشین سر جایت!

آقای وریا غفوری! اگر احمد مددی جلوی تو را نگیرد منِ سیاوش اکبرپور جلوی تو را می گیرم. نه پست می خواهم و نه صندلی و خدا را شکر همه چیز دارم.

آقای فکری! اگر غفوری را برگردانی، قداست خودت را زیر سؤال برده ای. او باید وریا را اخراج کند چون استقلال جای ناز کردن نیست.

دوست دارم وریا غفوری دهان باز کند و حرف بزند تا ماهیت او را برای طرفداران رو کنم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1642

به "دهن باز کنی، ماهیتت را رو می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهن باز کنی، ماهیتت را رو می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید