جهانبخش علیه سرمربی پرتغالی؛ مورینیو دروغ گفته است!

به گزارش کد الکترونیک، علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی فاینورد به انتقاد از تیم رم و ژوزه مورینیو پرداخت.

جهانبخش علیه سرمربی پرتغالی؛ مورینیو دروغ گفته است!

به گزارش کد الکترونیک آنلاین، پنج شنبه شب فاینورد در ملاقات برگشت لیگ اروپا در مصاف با رم متحمل شکست شد و در مجموع دو ملاقات رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 از دور مسابقات کنار رفت.

علیرضا جهانبخش، بازیکن فاینورد، پس از پیروزی پنجشنبه شب تیم رم به انتقاد از رفتار بازیکنان این تیم و مورینیو پرداخت.

مهاجم ایرانی در کنفرانس مطبوعاتی درباره جشن های جالوروسی پس از بازی صحبت کرد.

او گفت: یکی از بزرگترین ناامیدی ها برای ما واکنش آنها پس از بازی بود. به خصوص واکنش بازیکنان و آنچه که به مربی ما گفتند. من فکر می کنم واقعا این رفتارها بی مورد بود. حتی کارهایی که مورینیو انجام داد به نظر من اضافه بود. مربی ما قبل از بازی هیچ رفتار توهین آمیزی نداشت و بی احترامی نکرد. سرمربی ما در نشست خبری پیش از بازی حرفه ای بود. او در حین و بعد از مسابقه نیز حرفه ای بود.

جهانبخش مطرح کرد: در طول بازی سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم. آنها هم سعی کردند به داور فشار بیاورند. داور هر صحنه مشکوکی را به نفع رم سوت می زد. احساسم این بود که این رفتار دیوانه کننده است، اما به عنوان یک بازیکن کار زیادی نمی توانستم انجام دهم. سعی کردیم فوتبال خوبی ارائه دهیم. متأسفانه ما بازی را واگذار کردیم.

بر اساس این گزارش، آرنه اسلات سرمربی فاینورد قبل از بازی رفت به انتقاد از سبک بازی تیم های مورینیو پرداخته بود و عنوان نموده بود که ترجیح می دهد بازی تیم هایی مثل ناپولی و منچستر سیتی را دیدن کند.

این انتقاد به مذاق مورینیو خوش نیامده بود و آقای خاص در واکنش به این نقدها چند بار با صدای بلند خطاب به سرمربی فاینورد از واژه احترام استفاده نموده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1402 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2380

به "جهانبخش علیه سرمربی پرتغالی؛ مورینیو دروغ گفته است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش علیه سرمربی پرتغالی؛ مورینیو دروغ گفته است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید