تخفیف گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو

به گزارش کد الکترونیک، در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به بازدیدکنندگان تخفیف برای گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو می دهد.

تخفیف گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو

کد الکترونیک - در سالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران شاهد حضور خودروهای تاریخی و نیز تخفیف برای گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو به بازدیدکنندگان هستیم.

در این سالن سه خودرو تاریخی به نمایش گذاشته شده که شامل فولکس بیتل مدل1973، مرسدس بنز 190 اس ال مدل 1960، آستین هیلی مدل 1959 و دو دستگاه موتورسیکلت هارلی دیویدسون مدل 1951 و 1930 است.

یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز تیونینگ شده مخصوص کویرنوردی و یک دستگاه موتورسیکلت کروزر ویژه سفرهای بین شهری به وسیله کلوپ ملی سافاری ِ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این سالن به نمایش گذاشته شده است.

در همین غرفه، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی که یکی از شرکت های زیرمجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و متولی کاپوتاژ و صدور گواهی نامه بین المللی در کشور است، تخفیف هایی را برای صدور و تمدید گواهی نامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا، پیکان سواران نیز در روز افتتاح نمایشگاه، رژه کوتاهی در محوطه نمایشگاه داشتند که در راستای معرفی رژه ها و رالی های دوره ای خودروهای تاریخی و معرفی این اتومبیل ها به عنوان بخشی از جذابیت های گردشگری ایران بود.

تاریخچه رالی پکن-پاریس، رقابت 114 ساله

منبع: بیت ران
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2163

به "تخفیف گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف گواهینامه بین المللی و کارت اشتراک امداد خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید