کشتی سازی سنگاپوری موافقتنامه 450 میلیون دلاری با ایران امضا کرد

به گزارش کد الکترونیک، ایران و سنگاپور موافقتنامه ای 450 میلیون دلاری برای تامین اقتصادی تاسیسات فراساحل و دیگر طرح های دریایی به امضا رساندند.

کشتی سازی سنگاپوری موافقتنامه 450 میلیون دلاری با ایران امضا کرد

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش کد الکترونیک به نقل از پرس تی وی، شرکت هولدینگ کیم هنگ سنگاپور می گوید، موافقتنامه ای 450 میلیون دلاری با ایران مارین فاند برای تامین اقتصادی تاسیسات فراساحل و دیگر طرح های دریایی به امضا رسانده است.

دو طرف در این موافقتنامه غیرالزام آور خواهان فراوری کشتی های عرضه پلتفرم، جرثقیل های فراساحل، تانکرهای مواد شیمیایی و کشتی های حمل آلومنیوم و فایبرگلاس شده اند.

تان کنگ هو ملوین، مدیرعامل زنجیره عرضه شرکت کیم هنگ گفت: به حداکثر رساندن ظرفیت فراوری در ایران مورد تاکید قرار گرفته است.

کیم هنگ در بیانیه ای بیان کرد، این شراکت می تواند شامل کشتی سازی، اجاره دارایی های کیم هنگ، خرید کشتی های فراساحل، مدیریت سکوها و نگهداری تاسیسات فراساحل باشد.

در این بیانیه تصریح شده که شروط تجاری و نوع تامین اقتصادی عر کدام از این پروژه ها به صورت تک به تک مورد مذاکره قرار خواهد گرفت و در قالب موافقتنامه هایی تعیین مستند خواهد شد.

از این رو، هیچ قطعیتی درباره اینکه کدام یک از این پروژه ها اجرایی خواهد شد یا اینکه موافقتنامه ای می تواند بین دو طرف اجرایی گردد، وجود ندارد.

ایران مارین فاند یک صندوق وابسته به وزارت صنعت، معدن ایران است.

دیگر شرکت های خارجی نیز نسبت به سرمایه گذاری در صنعت کشتی سازی و بنادر ایران اعلام آمادگی نموده اند.

ماه گذشته، سانگ گوئی کیم، رئیس انستیتوی دریایی کره جنوبی گفت، این شرکت می تواند با تهران در زمینه کشتی سازی، نگهداری و تعمیر ناوگان کشتیرانی و آماده سازی بنادر برای فعالیت همکاری نماید.

89

منبع: تسنیم
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 449

به "کشتی سازی سنگاپوری موافقتنامه 450 میلیون دلاری با ایران امضا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی سازی سنگاپوری موافقتنامه 450 میلیون دلاری با ایران امضا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید