نظری: فکری درباره پرسپولیس حرف بی حساب و کتابی نزد، آنهایی که توهین کردند طرفدار استقلال نبودند

به گزارش کد الکترونیک، مهاجم تیم فوتبال نساجی گفت: اظهار نظر محمود فکری در مورد معرفی کردن پرسپولیس به عنوان قهرمان این فصل در صورت تعطیلی لیگ، حرف بی حساب و کتابی نبود.

نظری: فکری درباره پرسپولیس حرف بی حساب و کتابی نزد، آنهایی که توهین کردند طرفدار استقلال نبودند

محمدمهدی نظری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کد الکترونیک، در مورد صحبت های اخیر محمود فکری درباره معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان در صورت تعطیلی لیگ که با انتقاد و توهین بعضی از طرفداران استقلال در صفحات مجازی همراه بود، گفت: فکری سال ها برای استقلال زحمت کشیده و آنهایی که این مربی را مورد توهین قرار دادند قطعا طرفدار استقلال نیستند. فکری در این خصوص حرف بی موردی نزده و نظر شخصی اش را گفته است. هر تیمی هم در موقعیت پرسپولیس باشد، دوست دارد لیگ ادامه پیدا کند یا اگر ادامه پیدا نکرد انتظار دارد که به عنوان قهرمان معرفی گردد.

وی ادامه داد: من هم اگر نساجی یا استقلال در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر بودند، دوست داشتم بازی ها ادامه داشته باشد و اگر هم بازی ها لغو می شد دوست داشتم تیمم به عنوان قهرمان معرفی گردد. پرسپولیس در این چند سال ثبات خوبی داشت و نتیجه اش را دید. من هم دوست دارم استقلال که سابقه بازی در این تیم را دارم، به شرایط خوبی برسد و دوباره قهرمانی در لیگ را تجربه کند. متاسفانه بعضی در ایران فرهنگ استفاده از فضای مجازی را ندارند و بدون داشتن علم و اطلاعات کافی فقط به دیگران توهین می نمایند.

نظری در مورد آغاز مجدد لیگ برتر تاکید نمود: بازیکنان به دلیل سه ماه دوری از شرایط تمرین گروهی و مسابقه رسمی، با افت بدنی روبرو شده اند و قرار است بازی ها هم به صورت فشرده برگزار گردد که قطعا تاثیر منفی در عملکرد تیم ها خواهد داشت. با این شرایط و با توجه به بیماری کرونا، دوست نداشتم که بقیه بازی ها انجام گردد. حداقل می توانستند مسابقات باقی مانده را به لیگ فصل بعد وصل نمایند که این روش بهتری بود. با این شرایط زمان جابجایی و آغاز لیگ فصل بعد هم به هم خواهد ریخت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1158

به "نظری: فکری درباره پرسپولیس حرف بی حساب و کتابی نزد، آنهایی که توهین کردند طرفدار استقلال نبودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: فکری درباره پرسپولیس حرف بی حساب و کتابی نزد، آنهایی که توهین کردند طرفدار استقلال نبودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید