نارسایی های دانشگاهی گرمسار برطرف گردد

به گزارش کد الکترونیک، حشمت الله عسگری صبح سه شنبه در آئین شروع سال تحصیلی جدید با حضور وزیر علوم به میزبانی دانشگاه دولتی گرمسار بابیان اینکه استان سمنان ظرفیت بالایی در حوزه علمی و آموزشی دارد که می تواند قطب علمی و آموزشی کشور باشد، ابراز داشت: گرمسار نقطه عطف تحقق اهداف علمی و آموزشی استان سمنان است که باید نارسایی های موجود در این دانشگاه رفع گردد.

نارسایی های دانشگاهی گرمسار برطرف گردد

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مسئولان ارشد باید برای برطرف نارسایی های موجود در دانشگاه گرمسار اقدام نمایند، اضافه نمود: این دانشگاه در آینده نزدیک می تواند صاحب رتبه های ممتاز کنکوری باشد و جذب هیئت علمی باکیفیت از دیگر اولویت های ما در این بخش است.

شش به یک نسبت جمعیت دانشجو در استان سمنان

معاون استاندار سمنان بابیان اینکه جمعیت دانشجو در استان شش به یک است، ابراز داشت: ظرفیت مطلوبی در سطح استان به ویژه برای گرمسار برای توسعه فضای علمی و آموزشی وجود دارد.

عسگری در ادامه توضیح داد: گرمسار به واسطه نزدیکی به پایتخت موقعیت خوبی برای تحقق این هدف دارد زیرا می تواند جمع کثیری از دانشجویان را در این شهرستان پذیرا باشد.

وی بابیان اینکه امروز جمعیت جوان ما نیازمند پاسخگویی ویژه ای در حوزه علمی و آموزشی است، اضافه نمود: باید ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات علمی و آموزشی در دستور کار قرار گیرد تا بتوان رضایت دانشجویان را در این عرصه جلب کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان با اشاره به ظرفیت های موجود در راستای ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی اعلام کرد: توسعه علم و فناوری در استان از مهم ترین اهداف ما در این راستا است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 121

به "نارسایی های دانشگاهی گرمسار برطرف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارسایی های دانشگاهی گرمسار برطرف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید