میل عجیب یک زن به خوردن اسفنج!

به گزارش کد الکترونیک، خانواده زن میانسالی که عادت به خوردن اسفنج دارد، وجود هرگونه اسفنج در خانه را ممنوع نموده اند.

میل عجیب یک زن به خوردن اسفنج!

به گزارش کد الکترونیک، به نقل از صحیفة الرؤیة؛ خانواده ای در شمال ولز ورود اسفنج ها به خانه خود را ممنوع نموده اند تا بتوانند اشتهای عجیب و غریبی که باعث می گردد مادرشان اسفنج ها را مانند غذا بخورد، مهار نمایند. کلر لوئیز از سن 14 سالگی جویدن و بلعیدن اسفنج را آغاز نموده است.

وب سایت دیلی پست گزارش داد که کلر بدترین حالت خود را هنگامی که یک تکه اسفنج را در یکی از کشو های کوچک خود مخفی نموده بود، پشت سر گذاشت و حدود یک هفته به خوردن تکه های آن ادامه داد.

زن 44ساله معتقد است که از اختلال خوردن به نام پیکا رنج می برد، این یک بیماری نادر است که باعث می گردد فرد چیز هایی بخورد که قابل خوردن نیستند. او در کوشش برای محافظت از خود در برابر آسیب های اشتهای عجیبش، با شوهرش موافقت کرد که خرید اسفنج را متوقف نمایند.

کلر درباره شرایط خود می گوید: من احساس گاز گرفتن، جویدن و بلعیدن اسفنج را دوست داشتم. در خصوص انواع اسفنج هایی که او ترجیح می دهد، مادر گفت که مقرون به صرفه ترین برترین است. او بعلاوه قطعات اسفنجی با سوراخ های کوچک را ترجیح می دهد و از آن هایی که پاره شدن آن ها سخت است، خوشش نمی آید.

کلر می گوید اشتهای عجیب او با احساس خستگی یا استرس افزایش می یابد و هنگام بارداری دو پسر خود، ویلیام 11ساله و سام 10 ساله، مقاومت در برابر آن بسیار سخت بود. این مادر معتقد است که کمبود آهن ممکن است علت اعتیاد او به خوردن اسفنج باشد و می گوید که این شرایط را برای دو پسرش شرح داده و در کوشش برای جبران کمبود های بدن خود، قرص آهن را آغاز نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1988

به "میل عجیب یک زن به خوردن اسفنج!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میل عجیب یک زن به خوردن اسفنج!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید