مهلت ثبت نام انتقال به واحد الکترونیکی و میهمانی اضطراری تمدید شد

به گزارش کد الکترونیک، معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: زمان ثبت درخواست انتقال به واحد دانشگاهی الکترونیکی (مجازی) و میهمانی اضطراری به واحد دانشگاهی محل سکونت یا نزدیکترین واحد محل سکونت تا 25 فروردین ادامه دارد.

مهلت ثبت نام انتقال به واحد الکترونیکی و میهمانی اضطراری تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه کد الکترونیک، فرزاد جهان بین معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: زمان ثبت درخواست انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به واحد دانشگاهی الکترونیکی (مجازی) و میهمانی اضطراری به واحد دانشگاهی محل سکونت یا نزدیکترین واحد دانشگاهی محل سکونت، در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400، که از تاریخ 15 فروردین ماه 1401 آغاز شده بود تا روز پنج شنبه 25 فروردین ماه ادامه دارد و تمدید نخواهد شد.

وی اضافه نمود: درخواست انتقال به واحد الکترونیکی (مجازی) در صورت وجود مقطع، رشته، گرایش و تطابق سال قبولی در این مقطع زمانی، امکان پذیر است.

جهان بین با بیان اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند، گفت: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2211

به "مهلت ثبت نام انتقال به واحد الکترونیکی و میهمانی اضطراری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام انتقال به واحد الکترونیکی و میهمانی اضطراری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید