معرفی حریفان کشتی گیران ایرانی در چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی دنیا

به گزارش کد الکترونیک، مراسم قرعه کشی چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی دنیا عصر امروز (چهارشنبه) در شهر بوداپست مجارستان برگزار گردید و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

معرفی حریفان کشتی گیران ایرانی در چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی دنیا

به گزارش کد الکترونیک و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی فرنگی کاران کشورمان به توضیح زیر است: در وزن 55 کیلوگرم که 21 کشتی گیر حضور دارند مسلم نادری خادم در دور نخست به مصاف نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان می رود و در صورت پیرزوی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده واسیل توپویف از روسیه و ندیالکو پتروف از بلغارستان کشتی می گیرد. شوتا تاناکورا قهرمان آسیا از ژاپن و الدانیز عزیزلی قهرمان اروپا از آذربایجان در گروه نادری خادم حضور دارند.

در وزن 63 کیلوگرم محسن حاجی پور در مبارزه نخست با جرمن دیاز از پورتوریکو کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی و جسی تیلکه از آمریکا می رود. در این وزن 27 نفر حضور دارند که در گروه حاجی پور المورات تاسمرادوف دارنده مدال برنز دنیا و المپیک و قهرمان آسیا از ازبکستان حضور دارد.

در وزن 72 کیلوگرم که 29 کشتی گیر شرکت نموده اند، محمدعلی گرایی در دیدار نخست به مصاف دائه کیون پارک از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مورات داگ از ترکیه و پرکینز از آمریکا کشتی می گیرد. رسول چونایف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان، فرانک استابلر قهرمان دنیا از آلمان، دمیو ژادرایف دارنده مدال نقره دنیا از قزاقستان و ابوزید مانتسیگوف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه در گروه گرایی حضور دارند.

در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی در دور اول به مصاف ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور دوم به مصاف لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان می رود. در این وزن 26 نفر حضور دارند که در گروه عبدولی رفیق حسین اف قهرمان اروپا از آذربایجان، ماکسیم مانوکیان قهرمان دنیا از ارمنستان و امره کوش دارنده مدال برنز دنیا از ترکیه از کشتی گیران مطرح این وزن هستند. این مسابقات از ساعت 12 ظهر فردا به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 129

به "معرفی حریفان کشتی گیران ایرانی در چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی حریفان کشتی گیران ایرانی در چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید