کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان، مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در پنج وزن دوم

به گزارش کد الکترونیک، مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان عصر امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان، مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در پنج وزن دوم

به گزارش کد الکترونیک و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول استراحت می کند و در دور بعد به مصاف آیاتا سوزوکی از ژاپن می رود. وی در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران ارمنستان و بلغارستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن 19 نفر حضور دارند.

در وزن 67 کیلوگرم که 22 نفر شرکت کرده اند، سجاد ایمن طلب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با الکساندر لیانوونچیک از بلاروس دیدار می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران هند و ترکیه می رود.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول با چنگیز ارسلان قهرمان سال گذشته این مسابقات از ترکیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ماگومد یاربیلوف از روسیه و راهول از هند می رود. در این وزن 23 نفر حضور دارند.

در وزن 82 کیلوگرم که 23 نفر شرکت کرده اند، سید محمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با گئورگ ماریا از رومانی کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران قزاقستان و قرقیزستان می رود.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف بنس الماسی از صربستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران آذربایجان و فنلاند مصاف می دهد.

رقابت های اوزان فوق از ساعت 13 فردا (شنبه) به وقت ایران در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 664

به "کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان، مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در پنج وزن دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان، مشخص شدن حریفان نمایندگان ایران در پنج وزن دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید