مشخصات آپارتمان های تا یک میلیارد تومان

به گزارش کد الکترونیک، درحالی که واسطه های بازار معاملات مسکن در مناطق مصرفی غرب تهران از نایاب یا دست کم کمیاب شدن فایل های فروش آپارتمان با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان خبر می دهند، تحقیقات میدانی نشان می دهد در بعضی از مناطق مصرفی شرق، جنوب شرق و جنوب تهران این نوع فایل ها همچنان یافت می شوند. هر چند تنوع این فایل ها به مراتب کمتر از فایل های فروش آپارتمان های با قیمت کل بیش از یک میلیارد تومان است.

مشخصات آپارتمان های تا یک میلیارد تومان

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

با این حال، آنالیز ها نشان می دهد آن دسته از متقاضیانی که به دنبال خرید مسکن با این سطح قیمت، یعنی کمتر از یک میلیارد تومان هستند بهتر است این مناطق را برای جست و جو انتخاب نمایند. چرا که هم اکنون در مناطق مصرفی غرب وحتی بعضی مناطق جنوب غربی تهران قیمت کل عمده آپارتمان ها بیش از یک میلیارد تومان است.

آپارتمان هایی که هم اکنون با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان به بازار عرضه شده اند از سوی دیگر عمدتا واحد هایی با متراژ کمتر از 70 مترمربع، سن بنای بیش از 10 سال و واحد های فاقد یک یا چند مورد از امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری و... هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1674

به "مشخصات آپارتمان های تا یک میلیارد تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخصات آپارتمان های تا یک میلیارد تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید