مسجدی: فدراسیون پزشکی ورزشی یک الگوی مناسب بین بخشی برای مبارزه با کرونا است

به گزارش کد الکترونیک، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: همه اقدامات اجرا شده در راستای اهداف وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا است.

مسجدی: فدراسیون پزشکی ورزشی یک الگوی مناسب بین بخشی برای مبارزه با کرونا است

به گزارش کد الکترونیک و به نقل از سایت وزارت ورزش و جوانان، محمد اسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی به عنوان یک الگوی مناسب بین بخشی در این مدتی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده کار کرده است. طی 34 جلسه ای که برای مبارزه با کرونا با فدراسیون های ورزشی برگزار گشت بسیار همکاری مناسبی با ستاد کشور و همچنین وزارت بهداشت داشتیم و همه اقدامات اجرا شده در راستای اهداف وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا است.

وی در ادامه افزود: یکی از مهم ترین اتفاقاتی که افتاد این بود که ما فاصله بین وزارت بهداشت و فدراسیون ها را برداشتیم و برای بازگشایی لیگ و مسابقات فدراسیون ها مستقیماً با کارشناسان وزارت بهداشت جلسه گذاشتند. پروتکل هایی که از داخل این جلسات به دست آمد بسیار کارشناسی بود و دوستان ما در وزارت بهداشت کاملا با این موضوعات آشنا شدند.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: یکی از پیشنهادات ما برای ارائه خدمات به جامعه ورزش درخصوص بیمه خاص کرونا است. این پیشنهاد را دادیم که بیمه کرونا برای ورزشکاران انجام شود و چنانچه مواردی همچون فوت، بستری و دارو پیش بیاید این موارد با هزینه کم با استفاده از بیمه کرونا تحت پوشش قرار دهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی کد الکترونیک بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1426

به "مسجدی: فدراسیون پزشکی ورزشی یک الگوی مناسب بین بخشی برای مبارزه با کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسجدی: فدراسیون پزشکی ورزشی یک الگوی مناسب بین بخشی برای مبارزه با کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید