قدردانی دبیرکل اکو از حضور دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری

به گزارش کد الکترونیک، دبیرکل سازمان همکاری های مالی منطقه ای (اکو) با صدور پیامی از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای شرکت در سومین نشست وزرای گردشگری سازمان همکاری مالی (اکو) قدردانی کرد.

قدردانی دبیرکل اکو از حضور دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش کد الکترونیک، در پیغام هادی سلیمان پور دبیرکل سازمان همکاری های مالی منطقه ای (اکو) خطاب به دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آمده است:

جناب آقای دکتر علی اصغر مونسان

وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران

باعث خشنودی اینجانب است که بابت حضور صمیمانه و ارزشمند جناب عالی در سومین نشست وزرای گردشگری سازمان همکاری مالی اکو در شهر خجند جمهوری تاجیکستان در 4 اکتبر 2019 تشکر و قدردانی به عمل بیاورم. همچنین عمیقا تصدیق می نمایم که مشارکت عالی و سازنده شما در نشست، اهداف مورد نظر رویداد را تثبیت نمود.

باور خاصی دارم که این نشست شرکت کنندگان را به پرداختن به موضوع استراتژی منطقه ­ای جامع توسعه گردشگری پایدار سوق داد. حقیقتا این رویداد محیط آرامی برای شرکت کنندگان ایجاد نمود تا با تعاملی پربار برنامه عمل گردشگری اکو، چندین پروژه مهم، همچنین اصول اکو برای توسعه گردشگری پایدار در منطقه را به تصویب رسانند. به علاوه بیانیه خجند در این نشست تصویب گشت و همچنین راه را برای برداشتن گامهای مهم به سوی توسعه گردشگری پایدار هموار نمود.

عالی جناب، اجازه دهید انتخاب شهرهای ساری و اردبیل از جمهوری اسلامی ایران را به عنوان پایتخت های گردشگری اکو در سال های 2022 و 2023 خدمت شما تبریک عرض نمایم. همچنین اینجانب مراتب قدردانی عمیق خود را نسبت به پیشنهاد سخاوتمندانه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر میزبانی پنجمین نشست وزرای گردشگری اکو در سال 2022 ابراز می نمایم ضمن تایید اشتراک بزرگ ترین فعالیت های گردشگری کشور همچنین همکاری های مرتبط با اکو.

عالی جناب، لطفا بهترین آرزوها و احترامات این جانب را پذیرا باشید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 604

به "قدردانی دبیرکل اکو از حضور دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی دبیرکل اکو از حضور دکتر مونسان در سومین نشست وزرای گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید