عجیب ترین خط خورده لیست قلعه نویی ، رمزگشایی از علت دعوت نشدن یک ستاره به تیم ملی!

به گزارش کد الکترونیک، الهویی می گوید به جز بحث فنی، نوع رفتار و حرف زدن بازیکنان ملی هم برای امیر قلعه نویی ملاک است.

عجیب ترین خط خورده لیست قلعه نویی ، رمزگشایی از علت دعوت نشدن یک ستاره به تیم ملی!

به گزارش کد الکترونیک آنلاین، یکی از مهمترین نکات لیست تازه تیم ملی عدم حضور شهریار مغانلو، آقای گل لیگ است که کادرفنی تیم ملی توضیح خاصی درباره اش نداده است . دیشب در برنامه شب های فوتبالی در این زمینه از سعید الهویی سوال شد که او در پاسخ صحبت های کلی و مبهم را به زبان آورد و گفت: نه فقط راجع به شهریار مغانلو، یک برنامه ای که آقای قلعه نویی در فدراسیون ارائه کردند و رویش تاکید داشتند این بود که باید شان، شخصیت و جایگاه بازیکن ملی مورد تاکید قرار بگیرد و همه تلاش کنیم که شخصیت خودمان را در آن سطح نگه داریم.

او ادامه داد: برای آقای قلعه نویی، رفتارها خیلی اهمیت دارد. این موضوع فقط مربوط به شهریار نیست و همه بازیکنان لیگ که می توانند دعوت شوند باید این را بدانند که در کنار کیفیت فنی، آقای قلعه نویی شخصیت و رفتارشان را نیز رصد می کند.

او در این مورد اینطور مثال زد: اولین جلسه تمرینی تیم ملی به حسین کنعانی اعلام کردند باید در مورد پستی که راجع به آقای کی روش گذاشتی رسما عذرخواهی کنی که او هم عذرخواهی کرد. نگرش آقای قلعه نویی این است که وقتی پیراهن تیم ملی را می پوشید باید مراقب راه رفتن تان هم باشید چه برسد به حرف زدن .

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1402 بروزرسانی: 22 خرداد 1402 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2400

به "عجیب ترین خط خورده لیست قلعه نویی ، رمزگشایی از علت دعوت نشدن یک ستاره به تیم ملی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین خط خورده لیست قلعه نویی ، رمزگشایی از علت دعوت نشدن یک ستاره به تیم ملی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید