ساعت هوشمند گوگل مربی بدنسازی تان می گردد

به گزارش کد الکترونیک، گوگل در پی ساخت یک ساعت هوشمند است که با دادن برنامه تمرینی و غذایی مناسب، نقش مربی تناسب اندام شما را ایفا نماید.

ساعت هوشمند گوگل مربی بدنسازی تان می گردد

به گزارش کد الکترونیک و به نقل از انگجت، گوگل و شرکای آن به آرامی در حال کوشش برای احیای ساعت های هوشمند مبتنی بر اندروید هستند و به نظر می رسد که از تناسب اندام به عنوان راهی برای تحریک مردم استفاده نمایند.

شایعات ادعا می نمایند که گوگل در حال ساخت یک ساعت است که از هوش مصنوعی برای بهبود سلامت و تناسب اندام استفاده می نماید.

به جای اینکه به طور مداوم فعالیت ها و تمرینات خود را دنبال کنید و چندین و چند یادداشت و یادآوری در گوشی خود ثبت کنید، این مربی هوشمند در صورت احتیاج، ایجاد تغییر در تمرینات شما را پیشنهاد می دهد و پیشنهاداتی را که واقعا مفید هستند، توصیه می نماید.

این مربی هوشمند، تمرینات شما را نظارت می نماید و پیشنهادات جدیدی را توصیه می نماید و حتی اگر موفق به رفتن به باشگاه نشوید، فعالیت های جایگزین را به شما پیشنهاد می دهد.

همچنین تغذیه کاربر را تحت نظر دارد و می تواند غذاهای سالم را برای استفاده در شب پیشنهاد دهد. این ساعت هوشمند حتی می تواند با استفاده از تقویم، لیست خرید مواد غذایی ایجاد کند.

ضمن اینکه پیام ها و اعلان هایی را به کاربر نشان می دهد که به وی یادآوری می نماید چگونه تمرین خود را اصلاح کند یا آب بیشتری بنوشد.

این سیستم احتمالا روی گوشی هم کاربردهایی داشته باشد، اما استفاده اصلی آن بر روی ساعت های هوشمند متمرکز خواهد بود.

هیچ اشاره ای به یک چارچوب زمانی برای پخش و عرضه این محصول وجود نشده است، اما مربی هوشمند می تواند روی پلتفرم های اسپیکر هوشمند گوگل موسوم به گوگل هوم، تلویزیون اندروید و سایر پلتفرم ها توسعه یابد.

این محصول در صورت ارائه می تواند یک ابزار مهم رقابتی برای گوگل در مقابل رقبایی نظیر اپل، سامسونگ و شرکت های تخصصی توسعه ابزار الکترونیکی مرتبط با تناسب اندام نظیر دستبند فیت بیت(Fitbit) باشد.

منبع: isna.ir
انتشار: 29 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 52

به "ساعت هوشمند گوگل مربی بدنسازی تان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت هوشمند گوگل مربی بدنسازی تان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید