راهیابی 4 تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان

به گزارش کد الکترونیک، خبرنگاران/گیلان دومین روز از مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در رشت با راهیابی چهار تیم به مرحله نیمه نهایی برگزار گردید.

راهیابی 4 تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان

در دومین روز از مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران - نشان خواجه نصیرالدین طوسی که به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان و به میزبانی دانشگاه پیغام نور مرکز رشت برگزار گردید، هشت تیم برگزیده مرحله مقدماتی، در قالب چهار گزاره به گفت وگو پرداختند.

گزاره های این مرحله در قالب نگهداری حیوانات خانگی و نمایش آنها در سطح جامعه باید طبق قانون ممنوع باشد، دولت باید از عرضه پوشاک با مدهای غیرایرانی و نامناسب جلوگیری کند، مردم نباید به بچه ها کار در خیابان ها پول بدهند، مسئولان دانشگاه حق دارند نحوه پوشش دانشجویان را در محیط دانشگاه مشخص نمایند، بود.

تیم های میرزاکوچک، جهاد علمی، رهپویان عدالت و سها پیروز به پیروزی شده و در مرحله نیمه نهایی که صبح فردا، پنجم آبان ماه برگزار خواهد شد با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. داوری این مرحله از مسابقات را اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان، جهاددانشگاهی و پیغام نور بر عهده داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2009

به "راهیابی 4 تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی 4 تیم به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید