جامپائولو: میلان شخصیتش را نشان داد، در حضور کوسه ها، خونریزی کردن عاقلانه نیست

سرمربی تیم فوتبال میلان پس از پیروزی شاگردانش مقابل جنوا، شخصیت آنها برای جبران نتایج ضعیف اخیر را مورد تمجید قرار داد.

جامپائولو: میلان شخصیتش را نشان داد، در حضور کوسه ها، خونریزی کردن عاقلانه نیست

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال میلان شب گذشته (شنبه) در هفته هفتم سری A پیروز شد میزبان خود جنوا را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد.

این بازی برای مارکو جامپائولو، سرمربی روسونری حکم بازی مرگ و زندگی را داشت چون تیمش در سه بازی قبلی تن به شکست داده بود و گفته می شد که اگر در این بازی هم مغلوب گردد، او اخراج می گردد.

میلان در حالی پیروز به کسب پیروزی در این بازی پربرخورد - دیداری که هر یک از دو تیم چهار کارت زرد و دو اخراجی داشتند - شد که تا دقیقه 51 با یک گل از حریف خود عقب بود. ضمن اینکه لاس شون در دقایق تلف شده نیمه دوم یک پنالتی جنوا را به هدر داد.

جامپائولو پس از دریافت گل اول در دقیقه 41 برنامه بازی تیمش را عوض کرد و به سراغ نقشه دوم رفت که آن وارد کردن رافائل لئائو و لوکاس پاکتا به میدان بود و بعد از این دو تعویض روند بازی کاملاً تغییر کرد و در نهایت میلان دست پر استادیوم ماراسی را ترک کرد.

جامپائولو در انتها بازی به شبکه DAZN گفت: من بازی پاکتا را دوست داشتم. او بعد از ورودش تأثیرگذار بازی کرد، درست مانند لئائو اما من از بازی آنهایی که تعویض شدند هم ایراد نمی گیرم. به بازیکنانم گفتم خونسردی شان را حفظ نمایند چون می توانیم نتیجه را برگردانیم. در حضور کوسه ها خونریزی کردن کار عاقلانه ای نیست. این مهاجمان خصلت های متفاوتی دارند اما من می دانم که میلان به تمام این مهره ها احتیاج دارد. من هیچیک از بازیکنانم را دور نمی اندازم. هدفم این است که به همه بازیکنانم فرصت بدهم.

با همه اتفاقاتی که در طول بازی رخ داد از جمله اخراج داوید کالابریا و پنالتی آخر بازی که پپه رینا آن را مهار کرد، جامپائولو تأکید کرد که خونسرد بوده است.

او اضافه نمود: خوشبختانه من در جریان یک بازی کاملاً خونسرد هستم. شک دارم حرکتی که رینا انجام داد پنالتی باشد اما رینا آنقدر شخصیت دارد که من اطمینان دارم می تواند آن پنالتی را مهار کند. بازی سختی بود. ما تحت کلی فشار قرار داشتیم و به همین دلیل من بازیکنانم را به خاطر اینکه تسلیم نشدند تحسین می کنم. مهم نیست اگر در این میان یکی دو پاس هم اشتباه بوده یا موقعیت گلی از دست رفته باشد. مهمترین چیز این بود که تیم ما شخصیت خودش را برای جبران نتایج قبلی نشان داد. من دوست دارم تیمم بهتر بازی کند اما امروز بیشتر از این نمی توانستم از بازیکنانم چیزی بخواهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 17 مهر 1398 شناسه مطلب: 467

به "جامپائولو: میلان شخصیتش را نشان داد، در حضور کوسه ها، خونریزی کردن عاقلانه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامپائولو: میلان شخصیتش را نشان داد، در حضور کوسه ها، خونریزی کردن عاقلانه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید