تداوم فرایند گرانی پراید

به گزارش کد الکترونیک، خبرنگاران : از اسفند سال گذشته تا اواخر فروردین ماه انواع مدل های پراید افزایش قیمت قابل توجه ای داشتند و این افزایش قیمت ها تا امروز ادامه داشته است.

تداوم فرایند گرانی پراید

به گزارش کد الکترونیک به نقل از خبرآنلاین، قیمت انواع مختلف پراید طی یک ماه گذشته نوسانات زیادی داشته است به گونه ای که قیمت پراید 111 در اواخر اسفند ماه سال گذشته به قیمت 61 میلیون تومان خرید و فروش می شده است اما در اواخر فروردین ماه این خودرو با افزایش 7 میلیون و 500 هزار تومانی به قیمت 68 میلیون و 500 هزار تومان فایل شد اما افزایش قیمت پراید همین جا متوقف نشد و طی یک هفته گذشته این خودرو با افزایش 1 میلیون تومانی به قیمت 69 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

سایر انواع مدل های این خودرو نیز افزایش قیمت داشته اند و مدل 131 این خودرو که در اواخر اسفند ماه نزدیک به 60 میلیون تومان قیمت داشت اواخر فروردین ماه با افزایش 5 میلیون تومانی به قیمت 65 میلیون تومان رسید و افزایش قیمت آن تا امروز ادامه پیدا نموده است و قیمت این خودرو امروز به 66 میلیون تومان رسیده است.

سایپا 151 نیز طی یک ماه اخیر افزایش قیمت قابل توجه ای داشته است و این خودرو امروز به قیمت 70 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. فعالان بازار می گویند هر چند قیمت ها روندی افزایشی دارند اما بازار با رکودی قابل توجه روبروست و خرید و فروش چندانی در بازار صورت نمی گیرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1118

به "تداوم فرایند گرانی پراید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم فرایند گرانی پراید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید