بوناچیچ: صندلی من در فوتبال تعیین است، اگر تنها باشم موفقیت سخت رقم می خورد

به گزارش کد الکترونیک، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید برای رسیدن به موفقیت همه ارکان باشگاه باید کوشش نمایند.

بوناچیچ: صندلی من در فوتبال تعیین است، اگر تنها باشم موفقیت سخت رقم می خورد

به گزارش کد الکترونیک، لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پیکان اظهار کرد: بیش از هر چیز به تماشاگران خوب ذوب آهن سلام می کنم. بعد از 6 سال دوباره در خدمت آن ها هستم. امیدورام این بار بتوانیم با برنامه هایی که داریم پیروز باشیم. در خصوص خود بازی باید بگویم این اولین فینال ماست. در هفته گذشته خوب کار کردیم و آماده شدیم تا در این بازی پیروز شویم. بازیکنان ما در تمرینات مثبت و با انگیزه و سر حال هستند. نشان می دهیم که در زمین برتر از پیکان هستیم.

او در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر دلیل پذیرفتن ریسک سرمربی گری ذوب آهن، گفت: اصلا ریسکی در کار نیست. صندلی من در سطح فوتبال کاملا تعیین است. من ریسکی نکردم و صندلی من تعیین است. نمی دانم این چه سوالی است. اخلاق حرفه ای را هر جایی که بوده ام با خودم داشته ام. این سوال را می گردد از مربیان دیگر پرسید. من فقط 5 سال در قطر کار کردم. این سوال کمی عجیب است. سکه دو رو دارد و خیلی از اتفاقات قابل پیش بینی نیست.

بوناچیچ درباره برنامه اش برای رسیدن به وحدت تاکتیکی هم اظهار کرد: من در ایران 15 سال مربیگری کردم و تجربه گران قیمتی دارم. این موضوع فقط به من بستگی ندارد و بازیکنان باید در زمین وظایف را بپذیرند. و البته هیات مدیره هم وظایفی دارد. همه این ها در کنار هم هستند. اگر من تنها باشم و کمکی نباشد پیروزیت خیلی سخت رقم می خورد.

سرمربی ذوب آهن درباره فعالیت هایش در سال های اخیر هم شرح داد: در سال های اخیر در قطر بودم. سال قبل هم در لیگ کرواسی و در تیم وارژدین بودم. در سال 2017 و 2018 در العربی بودم.

او درباره غایبین تیمش در بازی فردا هم بیان نمود: وفا هخامنش مصدوم است و او را در این بازی نداریم. مشکل عظیم ما در واقع دارکو بیدوف است که تا این لحظه برنگشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1249

به "بوناچیچ: صندلی من در فوتبال تعیین است، اگر تنها باشم موفقیت سخت رقم می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوناچیچ: صندلی من در فوتبال تعیین است، اگر تنها باشم موفقیت سخت رقم می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید