بعضی آقایان پنهان شده اند، مربیان استقلال لب خط چه می کردند؟

به گزارش کد الکترونیک، محمد نیک سیرت در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: دربی 94 شاید در ظاهر یک بازی جذاب بود، اما این بازی بار فنی چندانی نداشت چون هیچیک از دو مربی تاکتیک های روز را مورد استفاده قرار ندادند. در این بازی هر موقعیتی خلق شد یا ناشی از نبوغ فردی یک بازیکن بود، یا ناشی از اشتباهات فردی فاحش و تاکتیکی مربیان مقابل.

بعضی آقایان پنهان شده اند، مربیان استقلال لب خط چه می کردند؟

وی اضافه کرد: به نظر من کادر فنی استقلال لب خط بیشتر محو بازی شده بودند و نمی توانستند در لحظه بازی را بررسی نمایند و نقطه نظرات خود را به تیم انتقال دهند. در ارنج هم که از نظر من اشتباهاتی بود که عظیم ترین آن عدم استفاده از میلیچ بود.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: از نظر من این دربی یک بازی فوتبال دور از سواد فنی بود و بازیکنان در زمین هر کاری بلد بودند انجام دادند که این نوع بازی اصلاً در شان لیگ برتر نیست.

نیک سیرت با انتقاد از اضافه شدن حجم برخوردهای انضباطی در باشگاه استقلال گفت: هنوز به نیم فصل نرسیده پنج شش بازیکن تیم یا در اختیار باشگاه قرار گرفته اند یا به کمیته انضباطی رفته اند. این همه برخورد انضباطی در این مدت گویای این است که حتماً مسئله ای وجود دارد.

پیشکسوت آبی پوشان با انتقاد از صحبت های مربی پرسپولیس بعد از بازی گفت: آقایان طوری بعد از بازی صحبت می نمایند که انگار تیم پیروز دربی هستند. استقلال در این بازی اصلاً خوب نبود و پرسپولیس به قول خودشان در فرم خوبی قرار داشت. اما همین استقلالِ بد از پرسپولیسِ خوب مساوی گرفت. شما حساب کنید اگر استقلال کمی آماده بود چه اتفاقی می افتاد. مهاجمان استقلال در 18 قدم آنها فقط دو بار صاحب توپ شدند که هر دو بار گل شد.

وی سپس با انتقاد از بعضی معاونین سابق باشگاه استقلال گفت: این آقایان تا همین چندی پیش مرتب در فضای مجازی به انتقاد از این و آن می پرداختند اما حالا که باید در صحنه باشند نیستند. امروز است که استقلال احتیاج به عظیمترهایی مثل شماها دارد. همانطور که تا همین چند روز پیش در فضای مجازی حضور داشتید، امروز هم در صحنه باشید لطفاً.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1584

به "بعضی آقایان پنهان شده اند، مربیان استقلال لب خط چه می کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی آقایان پنهان شده اند، مربیان استقلال لب خط چه می کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید