اتحادیه اروپا: برنامه ما درباره برجام تغییر نمی کند

به گزارش کد الکترونیک، خبرنگاران : مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید نمود که برنامه این اتحادیه در مورد زنده نگه داشتن برجام و برگزاری کمیسیون مشترک برجام در روز چهارشنبه تغییری نخواهد کرد.

اتحادیه اروپا: برنامه ما درباره برجام تغییر نمی کند

با ما سفر کنید و با تورهای تابستانی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش کد الکترونیک به نقل از ایسنا، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه در کنفرانسی خبری در برلین در مورد کمیسیون مشترک برجام گفت: ما دیدارمان در تاریخ 16 دسامبر را حفظ می کنیم.

وی با اشاره به تعویق افتادن شورای روابط مالی ایران و اروپا گفت: کشورهای عضو اتحادیه اروپا تصمیم بر عدم مشارکت گرفتند و این نشست به تعویق افتاد. این نشست با شرایط کنونی رخ نخواهد داد اما فکر نکنم که ما باید برنامه مان [در مورد کمیسیون مشترک برجام] و کارمان در زمینه زنده نگه داشتن برجام را تغییر دهیم. ما به همکاری مان در این زمینه ادامه می دهیم.

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان هم با حمایت از دیدگاه های بورل گفت: بسیار مهم است که به واشنگتن این فرصت را بدهیم تا موضعش در مورد چگونگی پیشرفت مسائل را تشریح کند و بگوید که رفتار آمریکا چگونه خواهد بود. برای ما اینکه ایران در آینده به سلاح هسته ای دست پیدا نکند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1525

به "اتحادیه اروپا: برنامه ما درباره برجام تغییر نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه اروپا: برنامه ما درباره برجام تغییر نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید