آخرین خبر از پرونده مهم و سوال برانگیز پیکان - سایپا

به گزارش کد الکترونیک، پرونده تیم پیکان - سایپا به زودی منجر به صدور رای می گردد.

آخرین خبر از پرونده مهم و سوال برانگیز پیکان - سایپا

به گزارش گروه ورزشی کد الکترونیک، باشگاه سایپا بر این عقیده است حضور بازیکن ششم در ترکیب تیم پیکان غیر مجاز بوده و بر اساس بند دو ماده 61 نتیجه بازی باید 3-0 به سود سایپا اعلام گردد اما باشگاه پیکان می گوید بازیکن ششم ثانیه های کمی در میدان حضور داشته و حتی توپ بازی را لمس ننموده است. به همین خاطر نتیجه بازی نباید تغییر کند. این اتفاق یک بار در ایتالیا و در بازی رم رخ داد که نتیجه بازی 3-0 اعلام شد.

فدراسیون فوتبال برای معین کردن نتیجه ای این بازی با فیفا نامه نگاری نموده است. این موضوع محرمانه پیش می رود و با پاسخ فیفا رای پرونده صادر خواهد شد. کمیته انضباطی بر اساس خبرهای رسیده معتقد است برای رسیدگی به این پرونده باید از بند دو ماده 61 استفاده کند که در این صورت نتیجه بازی 3-0 به سود تیم سایپا اعلام خواهد شد و در این صورت شانس های این تیم برای ماندن در جمع تیم های لیگ رجحان افزایش پیدا خواهد نمود.

از آنجایی که لیگ برتر به خاطر بازی های تیم ملی مدتی متوقف خواهد شد کمیته انضباطی عجله ای برای صدور رای این ملاقات ندارد اما حتما پیش از آغاز هفته بعدی رای این بازی اعلام خواهد شد. تیم هایی که در انتهای جدول رده بندی برای ماندن کوشش می نمایند می گویند نتیجه ای این بازی نباید تغییر کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1792

به "آخرین خبر از پرونده مهم و سوال برانگیز پیکان - سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از پرونده مهم و سوال برانگیز پیکان - سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید