معماری و عمران

راهنمای خرید در رم (قسمت دوم)

رم، پایتخت مد و یکی از زیباترین شهرهای جهان است. اگرچه این شهر، شهر گرانی برای خرید است، دیدن مراکز خرید آن حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، خالی از لطف نیست. با خبرنگاران همراه باشید.

21 بهمن 1398

ایمن سازی1000 روستا در کشور کلید خورد، تخصیص746 میلیاردتومان اعتبار

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: دولت با اختصاص 746 میلیارد تومان اعتبار، کار ایمن سازی هزار روستا را کلید زده است.

7 بهمن 1398

قوه سای ازبکستان و رویینا لتونی خواهرخوانده شدند

مراسم امضای یادداشت تفاهم در خصوص برقراری روابط خواهرخواندگی بین شهر قوه سای استان فرغانه و شهر رویینا لتونی برگزار گردید.

15 دی 1398

اعتبار بازسازی پل تاریخی چهر را تامین می کنیم، احداث تصفیه خانه هرسین باید سرعت گیرد

خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از تخصیص اعتبار مورد احتیاج برای اتمام بازسازی پل تاریخی چهر شهرستان هرسین اطلاع داد.

12 دی 1398

در این هتل های بالی اقامتی رویایی داشته باشید

در بالی در کجا اقامت کنیمهر وقت تعطیلاتی پیش رو باشد خیلی از مردم به فکر سفر می افتند تا بتوانند کمی از روزمرگی فاصله گرفته و انرژی و روحیه خود را بالا ببرند، شاید به سفر خارجی فکر کنید و به دنبال این باشید که کدام شهر را انتخاب کنید، بالی همواره یکی از...

12 آذر 1398

رم در ونیز سیل زده وضعیت فوق العاده بیان کرد

در پی خسارات گسترده سیل در ونیز ایتالیا، دولت این کشور امروز در این شهر وضعیت فوق العاده اعلام نموده و وعده داد که برای بازسازی مناطق آسیب دیده بودجه ویژه اختصاص دهد.

9 آذر 1398

عکس هایی چشم نواز و زیبا که بیننده را به بازدید از هندوستان ترغیب می نمایند

هندوستان سرزمین قصرهای زیبا، شهرهای پرازدحام و طبیعت خیره کننده و سحرانگیز مملو از کوه، دریاچه و حیوانات عجیب است. طراحی پیچیده و نفس گیر قصرها و معابد این کشور و همین طور مناظر طبیعی بدیع و منحصربه فرد آن باعث بهت و تحسین بیننده می شوند و به ندرت مشابه...

29 آبان 1398

بازسازی دیوار نم دار

رطوبت و نم دیوار به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که در این مقاله درباره این دلایل و نحوه مقابله با آن صحبت می کنیم .

22 آبان 1398

بازسازی و تعمیرات ساختمان، چقدر پول کنار بذاریم؟

متخصصان به شما پاسخ می دهند: زمانی که کار بازسازی فضای زندگی و محل کار شما به تعویض کابینت و یا تغییر کفپوش و دیوارپوش محدود نمی گردد. پس وقت آن رسیده است که به دنبال یک گروه طراحی حرفه ای باشید که مدیریت پروژه شما را از ابتدا تا انتهای کار بر عهده داشته...

16 آبان 1398