81 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺷﺘﻐﺎﻝ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺳﻤﻨﺎﻥ ﭘﺮﺩاﺧﺖ می گردد

به گزارش کد الکترونیک، راضیه شهاب شامگاه دوشنبه با در نشست تخصصی آموزشی دهیاران، بخشداران و رئیس شوراهای اسلامی استان سمنان گفت: ایجاد توسعه در مناطق روستایی بستر لازم برای توسعه پایدار در جامعه را فراهم می نماید.

81 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺷﺘﻐﺎﻝ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺳﻤﻨﺎﻥ ﭘﺮﺩاﺧﺖ می گردد

وی با بیان اینکه استان سمنان ظرفیت های خوبی را برای ایجاد توسعه در استان دارد، توضیح داد: روستاهای استان پتانسل ها و ظرفیت های بالقوه ای برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی دارند که با بهره گیری از آن ها می توان گامی مؤثر در راستای ایجاد توسعه و اشتغال پایدار برداشت.

اجرای 108 طرح اشتغال روستایی در استان سمنان

سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان با اشاره به لزوم توجه ویژه به اشتغال پایدار در روستاهای استان بیان نمود: ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای تحقق این هدف از مهم ترین برنامه های دولت در راستای رسیدگی به مناطق روستایی و ایجاد توسعه پایدار است.

شهاب در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه 108 طرح اشتغال روستایی در این استان تصویب و به بانک های عامل معرفی گردیده است, اضافه کرد: این طرح ها برای دریافت بالغ بر 81 میلیارد تومان تسهیلات به بانک های عامل معرفی گردیده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح ها بیش از 630 نفر را در روستاهای استان سمنان صاحب شغل می نماید، گفت: پیش از این بالغ بر 173 دهیاری در استان وجود داشت که در پنج سال گذشته این تعداد به 258 دهیاری رسید.

رشد 48 درصدی دهیاری ها در استان سمنان

وی در ادامه با اشاره به افزایش 48 درصدی دهیاری ها در استان سمنان بیان نمود: ارائه خدمات به مناطق روستایی و توزیع تجهیزات و ماشین آلات در این مناطق نسبت به پنج سال گذشته بالغ بر 79 درصد افزایش داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 63

به "81 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺷﺘﻐﺎﻝ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺳﻤﻨﺎﻥ ﭘﺮﺩاﺧﺖ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "81 ﻣﻴﻠﻴﺎﺭﺩ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺗﺴﻬﻴﻼﺕ اﺷﺘﻐﺎﻝ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺳﻤﻨﺎﻥ ﭘﺮﺩاﺧﺖ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید