کنسرت گیلکی هم آوایان تاسیان برگزار می گردد

به گزارش کد الکترونیک، گروه گیلکی هم آوایان تاسیان 25 دی ماه در تالار وحدت گلچینی از آثار قدیمی و تازه خود را اجرا می نمایند.

کنسرت گیلکی هم آوایان تاسیان برگزار می گردد

به گزارش ، گروه گیلکی هم آوایان تاسیان به سرپرستی حسین تقی نژاد، 25 دی ماه در تالار وحدت گلچینی از آثار قدیمی و تازه خود را اجرا می نماید.

گروه تاسیان در این اجرا قطعات شروه بی کلام، بلامیسر، ایروز دو روز نیه سالانه ساله، وقت قرار، روخانه از آب لبلالب نیه،اوهوی زاکون،گول پسرون چیسه اجون،گیله مرد،تومون لیگه جور گیتن، نازبداشته، گیله مردی تو برآر،بوگو بله، اوی لاکوی چقد حولو تکون، شرط خاش،اوزمان کوچیکانی، کوبلی، من کی کوچیک بوم اوزمان، آها بوگو، می جانه کمک، حیرون، حیرون حیرونی، رعنا، تی دامن گله کشای، کاغذ نویس، بینیویس کاغذ نیویس، مهتاب شبان، پامج پامج رادکف بیا، نی لبک نوازی محلی گیلان و کمانچه نوازی تالشی را به روی صحنه می برد.

بلامیسر جدیدترین اثر منتشر شده این گروه با صدای حسین تقی نژاد برای اولین بار در کنسرت 25 دی (ساعت 21:30) در تالار وحدت به صورت زنده اجرا می گردد.

عباس ادراکی (کمانچه و هم خوان)، سروش شجاع طلب (قیچک آلتو)، فرهاد یحیی پور (نی و هم خوان)، آرمین امیری (سه تار)، آرین قلی پور (تنبک)، کیارش عشقی (دف ودایره)، ملاحت حداد (نقاره و همخوان)، زهرا زلفا (بم تار و همخوان)، سوگند رئوفی (کوبه ای و همخوان) و حسین تقی نژاد (هم خوان، نوازنده سنتور و سرپرست گروه)، در کنسرت پیش روی هم آوایان تاسیان به هنرنمایی خواهند پرداخت.

گروه موسیقی هم آوایان تاسیان گیلان از سال 88 فعالیت خود را شروع نموده و در 9 سال گذشته بیش از 60 اثر فولکلور گیلکی اجرا و 25 قطعه جدید ساخته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 194

به "کنسرت گیلکی هم آوایان تاسیان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرت گیلکی هم آوایان تاسیان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید