کاپیتان اولسان: پرسپولیس می خواهد با ضدحمله به ما گل زند ، آنها خیلی فیزیکی هستند

به گزارش کد الکترونیک، ترکیب خوبی در اینجا داریم و به خاطر همین است که نمایشی قدرتمند از خود به جا گذاشتیم.

کاپیتان اولسان: پرسپولیس می خواهد با ضدحمله به ما گل زند ، آنها خیلی فیزیکی هستند

کاپیتان اولسان در گفت و گو با سایت AFC در خصوص حساسیت فینال آسیا صحبت کرد و از آنالیز پرسپولیس پرده برداشت.

به گزارش ایلنا، سین جین هو کاپیتان تیم اولسان در گفت و گو با سایت AFC گفت: بازی در مسابقات متمرکز یک سری تاثیرات مثبت دارد. امسال لیگ قهرمانان آسیا با سال های 2019 و 2018 متفاوت بود. ما در یک مکان مانده بودیم و به صورت متمرکز بازی کردیم و احساس راحتی در اینجا داشتیم.

وی ادامه داد: ترکیب خوبی در اینجا داریم و به خاطر همین است که نمایشی قدرتمند از خود به جا گذاشتیم.

سین جین هو گفت: از طریق اینترنت انرژی زیادی از طرفدارانمان در کره جنوبی گرفتیم. در لیگ های داخلی مثل جام حذفی یا کی لیگ بهترین نتیجه را کسب نکردیم اما می خواهیم در این رقابت به قهرمانی دست یابیم. طرفداران انرژی و اشتیاق زیادی دارند. برای همین است که خوب کار می کنیم و عمکلرد مثبتی داریم.

کاپیتان اولسان گفت: بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا یقینا ساده نخواهد بود. ما کیفیت خودمان را در کل رقابت نشان دادیم. پرسپولیس را آنالیز کردیم و آماده ایم که مقابل آنها قرار گیریم. بهترین نمایشمان را در فینال به نمایش خواهیم گذاشت.

وی ادامه داد: وقتی بازی پرسپولیس را می دیدم به نظرم آمد که آنها بسیار پرانرژی و فیزیکی هستند.در خط حمله مسلط هستند ولی ترجیح می دهند که با ضدحمله بازی کنند.بازی فینال از ابتدا تا انتهایش بسیار رقابتی و درگیرانه دنبال می شود.

سین جین هو شرح داد: یک افتخار بزرگ است که بتوانیم قهرمان این مسابقات شویم و برای من نیز که کاپیتان هستم افتخار بیشتری است. ما 2 بازیکن داریم که در گذشته فینال آسیا را تجربه کرده اند.

وی ادامه داد: لی کئون هو و جونگ سئوگ هیون در فینال آسیا حضور داشته اند و می دانیم که سخت است در فینال آسیا بالاترین سطح را داشته باشیم. به همین دلیل خود را بسیار آماده کرده ایم تا برای مسابقه فینال آماده باشیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1532

به "کاپیتان اولسان: پرسپولیس می خواهد با ضدحمله به ما گل زند ، آنها خیلی فیزیکی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان اولسان: پرسپولیس می خواهد با ضدحمله به ما گل زند ، آنها خیلی فیزیکی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید