پیغام خانلرخانی: خوشحالم تکواندو ایران از آزمون جام جهانی سربلند بیرون آمد، مهماندوست به تنهایی یک تیم است

به گزارش کد الکترونیک، پیغام خانلرخانی، سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: خوشحالم که تکواندو ایران از آزمون جام جهانی سربلند بیرون آمد و در میان برترین تیم های جهان پرچم کشورمان به اهتزار درآمد. - اخبار ورزشی -

پیغام خانلرخانی: خوشحالم تکواندو ایران از آزمون جام جهانی سربلند بیرون آمد، مهماندوست به تنهایی یک تیم است

پیغام خانلرخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کد الکترونیک ، در خصوص قهرمانی تیم شهرداری ورامین در جام جهانی تکواندو گفت: مسابقات جام جهانی به روش تیمی و با سبکی خاص برگزار می گردد و همین موضوع باعث می گردد از هیجان و استرس بالایی برخوردار باشد. همه تیم ها نیز با بهترین نفرات خود در مسابقات حاضر شده بودند تا شاهد رقابت های سنگین و نفس گیری باشیم و خدا را شکر با قهرمانی در این مسابقات سربلند بیرون آمدیم.

وی توضیح داد: همه 5 بازیکن تیم ما برای رسیدن به موفقیت یکدل بودند و در قالب یک تیم فعالیت کردند و به هیچ عنوان برای آنها تفاوتی نداشت کدام بازیکن داخل زمین است. همه اعضای تیم ما از روز اول یکدل بودند و تنها برای قهرمانی در مسابقات حضور داشتند و به این مهم نیز دست یافتند. واقعا از همدلی و اتحاد بین بچه ها لذت بردم و همین اتحاد باعث شد تا لحظه آخر برای رسیدن به هدف خود بجنگیم و پا پس نکشیم.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در خصوص رقبای این تیم مطرح نمود: واقعا رقابت های جام جهانی سخت و سنگین بود و ما نیز در گروه سنگینی قرار داشتیم. دیدار فینال ما نیز خیلی سنگین بود. در حالی که مقابل روسیه در ابتدا جلو بودیم، روی چند اشتباه از لحاظ نتیجه عقب افتادیم، اما باور داشتیم که می توانیم به پیروزی دست پیدا کنیم و خدا را شکر این اتفاق نیز افتاد. از سربلندی تکواندو ایران خوشحال هستم و امیدوارم این موفقیت ها تداوم داشته باشد.

خانلرخانی توضیح داد: ما در مرحله گروهی با آذربایجانی همگروه بودیم که رضا مهماندوست را به عنوان یکی از بهترین مربیان جهان روی جایگاه کوچ داشت. مهماندوست به تنهایی یک تیم است و حضور او در کنار آذربایجان بر قدرت این تیم افزوده بود. چین نیز تمام قهرمانان المپیکی و جهان خود را در ترکیب داشت و حسابی ما را تحت فشار قرار داد. در خصوص سختی دیدار خاتمهی با روسیه نیز هر چه بگویم کم گفته ام. روسیه خیلی با هوش و با برنامه بازی کرد و بچه های ما نیز مو به مو وظایف خود را به نحو احسن انجام دادند. تمام بازی های ما در این مسابقات سخت و نفس گیر بود و سخت ترین مسابقات ما مقابل سه تیم آذربایجان، چین و روسیه بود. وی گفت: دیدار خاتمهی مرحله گروهی مقابل ازبکستان نیز مسابقه سخت و حساسی بود و اگر ازبک ها مقابل ما به پیروزی دست پیدا می کردند هر سه چهار تیم گروه صاحب دو برد می شدند و ما به خاطر تفاضل کمتر حذف می شدیم. در کل واقعا بچه ها ما جنگنده ظاهر شدند و اگر همدلی نیز بین بچه ها وجود نداشت ما به قهرمانی دست پیدا نمی کردیم. دست تک تک بازیکنانم را که با تمام وجود برای سربلندی پرچم کشور خود جنگیدند، می بوسم و از آنها تشکر می کنم. سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در خصوص احساس خود بعد از کسب عنوان قهرمانی مسابقات جام جهانی گفت: واقعا کسب این عنوان قهرمانی لذت بخش بود و از این مهم احساس خوبی دارم. من هر جا که باشم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم و تمام هدفم سربلندی ایران است. بالا رفتن پرچم کشور ایران برای کادرفنی و بازیکنان بهترین لحظه است. من نیز وقتی در فینال روسیه را شکست دادیم، احساس غرور کردم. روسیه در حال حاضر یکی از قدرت های بزرگ تکواندو جهان شده است و طبیعتا شکست این تیم لذت خاص خود را دارد. خوشحالم که تکواندو ایران از آزمون سربلند بیرون آمد و در میان برترین تیم های جهان پرچم کشورمان به اهتزار درآمد.

خانلرخانی در خاتمه در خصوص حضور این تیم در مسابقات تیمی گرنداسلم گفت: این مسئله به تصمیم فدراسیون تکواندو بستگی دارد و ما در این خصوص مطیع هستیم. اگر فدراسیون صلاح بداند تیم ما آمادگی حضور در مسابقات را دارد. بابت حضور در جام جهانی نیز از فدراسیون تکواندو تشکر ویژه ای می کنم که این فرصت را در اختیار تیم جوان ما قرار داد تا تجربه بزرگی را کسب کنیم. همچنین از شهردار و شورای شهر ورامین تشکر می کنم و امیدوارم با این قهرمانی گوشه ای از زحمات آنها را جبران نموده باشیم. خانلرخانی: تمام کوشش مان را برای دفاع از عنوان قهرمانی انجام می دهیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 160

به "پیغام خانلرخانی: خوشحالم تکواندو ایران از آزمون جام جهانی سربلند بیرون آمد، مهماندوست به تنهایی یک تیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام خانلرخانی: خوشحالم تکواندو ایران از آزمون جام جهانی سربلند بیرون آمد، مهماندوست به تنهایی یک تیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید