همه پروازهای مغرب به ایتالیا لغو کرد

به گزارش کد الکترونیک، دولت مغرب به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همه پرواز ها از و به ایتالیا و دولت الجزائر پرواز ها از و به شهر میلان ایتالیا را تا اطلاع ثانوی لغو کردند.

همه پروازهای مغرب به ایتالیا لغو کرد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل کد الکترونیک، همزمان که ایتالیا اقدامات قرنطینه به دلیل شیوع ویروس کرونا را گسترش داد و تجمع عمومی در تمام این کشور را ممنوع اعلام نمود، بعضی کشور ها نیز پرواز ها از و به این کشور را لغو کردند.

خبرگزاری المغرب العربی امروز گزارش کرد که پادشاهی مغرب از امروز تا اطلاع ثانوی، بعد از انتشار سریع ویروس کرونا در ایتالیا، همه پرواز ها از و به این کشور را لغو کرد.

به گزارش وبگاه خبری هسپرس مغرب، شرکت هواپیمایی مغرب یکشنبه گذشته نیز همه پرواز ها به دو شهر میلان و ونیز را به دلیل ویروس کرونا لغو نموده بود.

دولت الجزائر نیز در تصمیمی مشابه اعلام نمود که پرواز ها به شهر میلان ایتالیا را لغو نموده است. بیانیه شرکت هواپیمایی الجزائر اعلام نمود که از امروز سه شنبه پرواز ها از و به میلان ایتالیا را به عنوان اقدامی احتیاطی تا اطلاع ثانونی لغو می نماید.

تا دیروز دوشنبه (نوزدهم اسفند) ایتالیا اعلام نمود که 9172 نفر تا به امروز در ایتالیا شناسایی شده اند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند. تعداد درگذشتگان در این کشور که تا یکشنبه 366 نفر بود، تا دیروز دوشنبه به 463 نفر افزایش یافت. حدود 650 مبتلا نیز در این کشور تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته اند.

جوپه کونته نخست وزیر ایتالیا دیروز دوشنبه گفت که به مردم در سراسر این کشور تنها اجازه سفر برای کار های ضروری داده می گردد. وی اضافه نمود این اقدامات که از روز سه شنبه اجرایی شده با هدف حمایت از افراد ضعیف در جامعه است.

کشور مغرب نیز پیشتر از شناسایی دو مبتلا که فوریه گذشته از ایتالیا بازگشته بودند، خبر داده بود. در ایتالیا بیش از نیم میلیون مغربی می نمایند و عظیم ترین اقلیت مهاجر در ایتالیا هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 984

به "همه پروازهای مغرب به ایتالیا لغو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه پروازهای مغرب به ایتالیا لغو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید