هشدار پوتین درباره هرگونه ماجراجویی علیه روسیه

به گزارش کد الکترونیک به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در جریان سخنرانی امروز خود به مناسبت روز ملی پیروزی روسیه در جنگ جهانی دوم و برگزاری رژه نظامی در میدان سرخ شهر مسکو گفت که بخشش دیگری برای متجاوزانی که درس های جنگ جهانی دوم را فراموش نموده و امروز نیز دست به طراحی نقشه های متجاوزانه علیه روسیه می زنند، وجود ندارد.

هشدار پوتین درباره هرگونه ماجراجویی علیه روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

رئیس جمهور روسیه گفت: جنگ یادآور مصائب غیر قابل تحمل و اشک های فراوان است که فراموش شدنی نیستند؛ و هیچ بخشش و عذر دیگری برای آنهایی که بار دیگر دست به طراحی نقشه های تجاوزگرانه (علیه روسیه) می زنند در کار نیست.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود اضافه نمود: تاریخ احتیاج به نتیجه گیری و عبرت آموزی دارد؛ اما متأسفانه شاهد کوشش هایی برای بازگرداندن بسیاری از مفاهیم ایدئولوژی نازی ها و همچنین به خدمت دریافت دوباره کسانی هستیم که در پرداختن به نظریه های بی جای انحصارطلبانه خود وسواس دارند.

گفتنی است این رژه در میدان سرخ مسکو به مناسبت هفتاد و ششمین سالروز پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم و نمایش بیش از 12 هزار نیرو، بیش از 190 قطعه ادوات نظامی شامل سکوی پرتاب موشک بالستیک قاره پیما و پرواز حدود 80 هواپیمای نظامی در مسکو برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1802

به "هشدار پوتین درباره هرگونه ماجراجویی علیه روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پوتین درباره هرگونه ماجراجویی علیه روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید