تور دهلی: مشخصات تولیدکنندگان کیوی در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار می گیرد

به گزارش کد الکترونیک، رییس سازمان حفظ نباتات کشور بیان کرد که به منظور برطرف مسائل صادرات کیوی به هندوستان قرار است لیست تولیدکنندگان و مشخصات آنها در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار گیرد.

تور دهلی: مشخصات تولیدکنندگان کیوی در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار می گیرد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

به گزارش کد الکترونیک در بخشی از نامه شاهپور علایی مقدم به روسای سازمان های جهاد کشاورزی مازندران، گیلان و گلستان آمده است که با پیگیری های انجام شده به وسیله کانال های دیپلماسی برای برطرف مشکل صادرات کیوی به کشور هندوستان مقرر شده است لیست فراوریکنندگان کیوی به همراه شماره تلفن، موقعیت مکانی و آدرس محل فراوری و نیز محل بسته بندی این محصول تهیه و در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار گیرد. این محل ها به صورت تصادفی و موردی به وسیله هیات کارشناسی هند انتخاب و مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است چندی پیش هند محموله کیوی ایران را برگشت زد و خاطرنشان کرد که آفات شپشک در این کیوی ایران وجود دارد. موضوعی که مرکز تحقیقات گیاهپزشکی کشور آن را رد و خاطرنشان کرد تا به امروز این نوع شپشک در باغات کیوی ایران گزارش نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2162

به "تور دهلی: مشخصات تولیدکنندگان کیوی در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دهلی: مشخصات تولیدکنندگان کیوی در اختیار سازمان حفظ نباتات هندوستان قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید