مسی در نقش بوکسور!

به گزارش کد الکترونیک، فینال سوپرکاپ اسپانیا برای لیونل مسی به بدترین شکل ممکن تمام شد. بارسا باخت و مسی هم با مشتی که به بازیکن حریف زد کارت قرمز گرفت.

مسی در نقش بوکسور!

به گزارش گروه ورزشی کد الکترونیک، لیونل مسی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر سوسیداد را به دلیل مصدومیت از دست داده بود. مشکل کشیدگی عضله پشت ران پای چپ مسی نزدیک بود او را از بازی فینال محروم کند، اما در نهایت او توانست در تمرین روز گذشته و امروز بارسا شرکت کرده و خود را به فینال برساند.

مسی از ابتدا برابر بیلبائو در میدان بود، ولی کمتر نشانی از روز های اوجش داشت. او که به وضوح کمتر می دوید و سعی می کرد به پای چپ خود فشار وارد نکند روی گل اول بارسا در دقیقه 40 تاثیرگذار بود. روی ریباند ضربه او بود که گریزمن توانست گلزنی کند.

بیلبائو سپس کار را به تساوی کشاند، ولی گریزمن بار دیگر بارسا را پیش انداخت. این خاتمه کار نبود و بیلبائو دقیقه 91 توانست حساب کار را 2-2 کرده و همه چیز به وقت های اضافه کشیده شود.

بر خلاف تصورات، بیلبائو دقیقه 95 روی شوت استثنایی اینیاکی ویلیامز توانست گل سوم را به ثمر برساند و بازی تا دقیقه 120 با همین نتیجه ادامه داشت که لیونل مسی در یک صحنه بیرون محوطه جریمه بیلبائو کنترلش را از دست داد و بازیکن حریف را مضروب کرد.

صحنه ابتدا از دید خیل مانسانو داور بازی به دور ماند، ولی از طریق وی ای آر به وی گوشزد شد که به کنار زمین برای بازبینی بیاید. در تکرار تصویر مشخص بود که مسی پس از یک نبرد تک به تک با ویالیبره زننده گل دوم بیلبائو او را از پشت با مشت مضروب کرده و سرنگون می کند. این خطای بدون توپ خشن از سوی مسی با کارت قرمز جریمه شد و او یک دقیقه خاتمهی را از دست داد. خطای مسی نشان از عجز و ناتوانی واضح او در دقایق خاتمهی داشت و یک نمایی واضح از شرایط کنونی بارسلونا بود.

در هر صورت مسی راهی رختکن شد و بارسا هم بازی را 3-2 باخت تا اولین جام فصل از دست برود. این خطای شدید غیروورزشی می تواند مسی را تا 4 جلسه از همراهی بارسلونا محروم کند. او بازی با کورنیا در کوپا دل ری وم دو بازی لالیگا را از دست خواهد داد. بارسا در صورت صعود به یک هشتم نهایی کوپا دل ری مسی را در این مرحله نیز در اختیار نخواهد داشت و در صورت حذف، مسی سه بازی لالیگا را از دست می دهد.

گفته می شود محرومیت مسی می تواند بین 4 تا 12 جلسه نیز باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1598

به "مسی در نقش بوکسور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی در نقش بوکسور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید