مسئولان تلاش خود را برای مقابله با آسیب های اجتماعی مضاعف کنند

به گزارش کد الکترونیک، به گزارش خبرنگار مهر، علی اسماعیلی ظهر چهارشنبه در کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان اظهار کرد: موضوعات فرهنگی و اجتماعی از جمله مباحث بسیار مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

مسئولان تلاش خود را برای مقابله با آسیب های اجتماعی مضاعف کنند

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از فلسفه های بسیار مهم تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران احیای فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی است، گفت: همه مردم و مسئولین باید تلاش های خود را در راستای احیای این فرهنگ بیش از پیش کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در این مقطع حساس بیکار ننشسته است، عنوان کرد: امروز دشمن تلاش دارد از راه های مختلف فرهنگ ایرانی و اسلامی را در مقابل یکدیگر قرار دهد که هیچ گاه موفق نخواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از لحاظ فرهنگ و فعالیت های اجتماعی در سطح قابل قبول و مطلوبی قرار دارد، اظهار داشت: برای اینکه به نقطه بسیار خوب در این زمینه برسیم نیاز به توجه و تلاش بیش از پیش همه مسئولین در استان است.

وی با اشاره به اینکه مردم و مسئولان باید تلاش خود را در راستای جلوگیری از آسیب های اجتماعی در استان مضاعف کنند، بیان کرد: دولت از نقد استقبال می کند چراکه هر دولتی با انتقادات سازنده به رشد و شکوفایی می رسد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز دشمن از هر طرح و برنامه ای برای ایجاد جنگ تمام عیار اقتصادی استفاده می کند، افزود: همه مردم و مسئولین باید بتوانند با همدلی و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری از این مسیر سربلند بیرون آیند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 20 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 44

به "مسئولان تلاش خود را برای مقابله با آسیب های اجتماعی مضاعف کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان تلاش خود را برای مقابله با آسیب های اجتماعی مضاعف کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید