لیزای بیچاره روسیه در تالار وحدت، بی وطن در تئاترشهر

به گزارش کد الکترونیک، در آخرین روز اجراهای چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر، 13 نمایش در بخش های صحنه ای و خیابانی اجرا می شوند.

لیزای بیچاره روسیه در تالار وحدت، بی وطن در تئاترشهر

به گزارش کد الکترونیک، امروز 10 بهمن و در دهمین و آخرین روز اجراهای چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر 6 نمایش در بخش صحنه ای و 7 نمایش در بخش خیابانی جشنواره اجرا می شوند.

در روز دهم جشنواره نمایشی از روسیه در تالار وحدت اجرا می گردد. لیزای بیچاره به نویسندگی ن. کارامزین و کارگردانی مارک روزوسکی با مدت زمان 110 دقیقه در 2 نوبت 17 و 20 روی صحنه می رود.

بعلاوه سالن اصلی تئاتر شهر در 2 نوبت 17 و 20 پذیرای گروه تئاتری از برزیل با نمایش بی وطن به نویسندگی کارینا کاسوچلی و کارگردانی لنرسون پولونینی با مدت زمان 64 دقیقه می گردد.

نمایش خواب هایم سراغ تو را می گیرند به نویسندگی و کارگردانی احسن جانمی از اصفهان با مدت زمان 55 دقیقه دیگر اثری است که دهمین روز جشنواره در 2 نوبت 18:30 و 20:30 در سالن چهارسوی تئاتر شهر به صحنه می رود.

در سالن سایه تئاتر شهر هم در 2 نوبت 17 و 19 نمایش لیدر به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری از رشت با مدت زمان 90 دقیقه روی صحنه می رود. مرکز تئاتر مولوی هم در آخرین روز اجراهای جشنواره تئاتر فجر در 2 نوبت 16 و 19 میزبان نمایش فنجان در طوفان چای به نویسندگی و کارگردانی مرتضی مرتضوی راد از قم با مدت زمان 70 دقیقه می گردد.

نمایش ابرهای بی باران نوشته میلاد اکبر نژاد و کارگردانی حسن عابدی که با حضور برگزیده های استان ها فراوری شده، دیگر نمایش صحنه ای روز دهم جشنواره است که در ساعت 20:30 و با مدت زمان 110 دقیقه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

اما در کنار این نمایش های صحنه ای امروز نمایش های محیطی و خیابانی هم اجرا می شوند. در پهنه رودکی نمایش های بهیگ هارونک به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجدسلیمان با مدت زمان 20 دقیقه، استامینوفن با طعم کدئین به نویسندگی جمعه رحیم نژاد و کارگردانی مجتبی خلیلی از تهران با مدت زمان 20 دقیقه، هیبت به نویسندگی و کارگردانی عبدالله بهادری از لنگرود با مدت زمان 25 دقیقه، نبودن برای بودن به نویسندگی و کارگردانی سوران حسینی از مریوان با مدت زمان 25 دقیقه، پلاسما به نویسندگی و کارگردانی سعید بادینی از زاهدان با مدت زمان 35 دقیقه و آکوستیک مین به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی از ساری با مدت زمان 25 دقیقه است که به ترتیب ساعت 14:30، 15، 15:30، 16، 16:30 و 17 اجرا می شوند.

  • هملت ارمنی در سالن اصلی| لغو سومین اجرای خارجی در جشنواره
  • اهمیتی ندارد که ما در کرج تئاتر داشته باشیم یا نه| ساعت 11 شب قبل از اجرا در جشنواره مجبور به ترک سالن شدم

ایوان انتظار متروی میدان ولی عصر (عج) هم ساعت 11 محل اجرای نمایش بی وقتی به نویسندگی محمدرضا جعفری لفوت و کارگردانی جمعه رحیم نژاد از اصفهان با مدت زمان 25 دقیقه است.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری کوروش زارعی فردا 11 بهمن به کار خود خاتمه می دهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1401 بروزرسانی: 13 بهمن 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 2348

به "لیزای بیچاره روسیه در تالار وحدت، بی وطن در تئاترشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیزای بیچاره روسیه در تالار وحدت، بی وطن در تئاترشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید