فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟

به گزارش کد الکترونیک، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:باید از تصمیم گیرنده ها پرسید که آیا حتما باید یکی از ما جان خودمان را از دست بدهیم تا مسؤولین به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند؟

فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟

به گزارش کد الکترونیک، فرهاد مجیدی در گفت و گو با سایت باشگاه استقلال به انتقاد از برگزاری مسابقات در این شرایط پرداخت.

وی در ابتدا گفت: باید از تصمیم گیرنده ها پرسید که آیا حتما باید یکی از ما جان خودمان را از دست بدهیم تا مسؤولین به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند؟ ما جانمان را از سر راه آوردیم؟ ما ضد ویروس هستیم؟! مگر بازیهای لیگ ایتالیا لغو نشده؟ آنها کمتر از ما به فکر بهداشت و سلامتی شان هستند؟

مجیدی ادامه داد: فرودگاه ها، اتوبوس ها، هتل ها همگی پاک و ضد ویروس هستند که ما باید به خاطر چند بازی سفر کنیم و جانمان را به خطر بیندازیم؟ چرا موضوع به این سادگی را درک نمی کنند؟ ارزش جان انسان ها از فوتبال و لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خیلی خیلی بیشتر است. به عنوان یک عضو از جامعه فوتبال می خواهم که به سلامتی بازیکنان و مربیان و داوران و سایر مسؤولان اهمیت بدهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال شرح داد: با این حجم از نگرانی خانواده های بازیکنان نمی توان سفر کرد. با اضطراب و استرس و ترس به خاطر این ویروس حتی خطر مصدومیت بازیکنان بیشتر می شود. اینها بدیهیات پیش پا افتاده ای است که واقعا تعیین نیست چطور درنظر گرفته نمی شود؟!

مجیدی خاطرنشان کرد: تیم های استقلال، تراکتور و شهرخودرو و سایر مدعیان از ماجراهای بازی سپاهان با پرسپولیس متضرر شدند. تمام مدعیان قهرمانی منتظر نتیجه این بازی بودند. باید با طراحان این اتفاق ها شدیدترین برخورد را کرد. اگر بازی تکرار شد که هیچ اما اگر رأی دیگری صادر شد، جریمه ها باید خیلی بیشتر از نتیجه یک بازی باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 950

به "فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی: حتما باید یک نفر بمیرد تا لیگ تعطیل شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید