طرح های منطقه 20 شناسنامه دار می شود

به گزارش کد الکترونیک، پروژه های شهری منطقه 20 امسال در یک برنامه زمانی معین و هدفمند اجرایی می شود.

طرح های منطقه 20 شناسنامه دار می شود

فرهاد افشار شهردار منطقه20 با بیان اینکه اصلی ترین هدف مدیریت شهری منطقه دستیابی به چشم انداز ری؛ شهر ایرانی اسلامی پیشرو است گفت: برای رسیدن به این هدف لازم است فعالیت همه معاونت ها در سال جاری طبق سند راهبردی و برنامه یکساله منطقه باشد. او اضافه کرد: تدوین برنامه یک ساله به زودی نهایی می شود. افشار با بیان اینکه همه اطلاعات پروژه های تعریف شده در برنامه یکساله به صورت کتابچه به اطلاع مردم خواهد رسید، گفت:

در برنامه عملیاتی سال98، همه پروژه ها دارای برنامه زمانی بوده و روند اجرای پروژه ها تحت کنترل، نظارت و پایش های مستمر خواهد بود تا در نهایت شاهد اثربخشی آنها در بهبود کیفیت زندگی مردم باشیم. افشار با تأکید بر موقعیت ویژه شهرری و ظرفیت های مهم آن گفت: در برنامه یکساله علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی، به فعالیت های خدماتی برای نگهداشت شهر هم توجه شده تا علاوه بر توسعه منطقه، سرمایه های موجود شهری هم حفظ شود.

سند راهبردی منطقه20 که آذر سال گذشته با حضور شهردار تهران رونمایی شد، خط مشی و جهت حرکت معاونت ها را با چشم انداز ری؛ شهر ایرانی اسلامی پیشرو تعیین می کند. این اقدام برای نخستین بار در شهر تهران و به ابتکار شهردار منطقه20 اجرایی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 253

به "طرح های منطقه 20 شناسنامه دار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های منطقه 20 شناسنامه دار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید