ملی پوش تیروکمان: مربی کره ای ملی پوشان را موش آزمایشگاهی نموده است، در حال فنا شدن هستیم

به گزارش کد الکترونیک، عضو تیم ملی تیروکمان در رشته ریکرو مردان گفت: مدت هفت ماه است که بدون هیچ دلیلی از تیم ملی تیر و کمان خط خورده ام و هر زمان که به مدیر تیم های ملی مراجعه می کنم، به من می گوید برای بازگشت به تیم ملی باید رفتارم را تغییر بدهم و از پارک میون عذرخواهی کنم و دل او را بدست بیاورم.

ملی پوش تیروکمان: مربی کره ای ملی پوشان را موش آزمایشگاهی نموده است، در حال فنا شدن هستیم

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

وحید بهدانی در گفت وگو با کد الکترونیک، اظهار کرد: مدت هفت ماه است که از اردوی تیم ملی تیروکمان دور هستم و دقیقا نمی دانم چرا با وجود بالا بودن رکوردم از تیم ملی تیروکمان کنار گذاشته شده ام. آخرین اردویی که به تیم ملی دعوت شدم، اردوی بابلسر در شهریورماه بود و بعد از این اردو همچنان منتظر دعوت به تیم ملی هستم.

وی گفت : در رقابت های جهانی داخل سالن تایلند که سال جاری برگزار گردید توانستم در رده سنی جوانان به مقام قهرمانی دست پیدا کنم. البته در سال گذشته نیز در این رقابت ها حضور داشتم و به مقام نایب قهرمانی رسیدم. بعد از بازگشت از تایلند نه تنها کسی به من تبریک نگفت ، بلکه به اردو نیز دعوت نشدم که البته تمام این اعزام ها هم به خرج اسپانسر شخصی بوده است.

عضو تیم ملی تیروکمان افزود: زمانی که به اردوی انزلی دعوت شدم، در آن موقع پارک توجه ویژه ای به من داشت، به طوری که همین مساله باعث حسادت خیلی از کمانداران شده بود، اما از اردوی بوشهر نمی دانم چرا رابطه پارک با من خیلی بد شد و اصلا توجهی به تمرینات من نداشت. زمانی که قرار بود به مسابقات کاپ آسیایی تایلند که ابتدای سال 96 بود اعزام شوم، با وجود این که از نظر رکوردگیری بین نفر دوم و سوم بودم ولی سرپرست و مربی به دنبال اعزام نفر چهارم به این رقابت ها بودند که البته با پافشاری من و خانم ورزی یاری مربی تیم و به خاطر بالا بودن رکوردم به عنوان نفر سوم راهی این رقابت ها شدم. یک هفته قبل از اعزام به ما گفتند هر کسی که می خواهد به تایلند برود باید با هزینه شخصی خود در این رقابت ها شرکت کند که به جز من بیشتر کمانداران با هزینه فدراسیون در این تورنمنت حضور داشتند، اما من با هزینه اسپانسر توانستم راهی تایلند شوم.

این کماندار تیم ملی در ادامه ادعا کرد: قبل از اعزام به کاپ آسیا در تایلند، فدراسیون سه میلیون و پانصد هزار تومان از هر کماندار برای هزینه هتل دریافت کرد، اما وقتی به بانکوک رسیدیم ما را به مسافر خانه بردند که متوجه شدیم هزینه هر کماندار در مسافر خانه به مبلغ تقریبا یک میلیون تومان بوده است نه سه میلیون و پانصد هزار تومان.

عضو تیم ملی تیروکمان ریکرو گفت: بعد از بازگشت از تایلند یک هفته در تهران اردو داشتیم و سپس من را به تیم ملی دعوت نکردند. وقتی پرس و جو کردم سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان دلیل قانع نماینده ای نداشت و به من گفت برو به کارهایت یک هفته فکر کن و بعد از عذرخواهی از من می توانی به جمع ملی پوشان اضافه شوی! به هر صورت دلیلی برای عذرخواهی از او نداشتم و گفتم کاری نکردم که از او عذرخواهی کنم. اما او به مدیر تیم های ملی گفته بود که وی در تمرینات تک روی می نماید و به حرف کسی گوش نمی دهد. در حالی که این طور نبود. حتی به من گفت یا جای تو در تیم ملی است و یا جای من و در نهایت به من گفت که از من خوشش نمی آید. وقتی موضوع را با نجاری مطرح کردم به من گفت تو پارک را ناراحت نموده ای و به خاطر پوشش نامناسبت دوست ندارد تو را به تیم ملی دعوت کند. در حالی که همه این ها بهانه ای بیش نبود. برای این که واقعا در جریان علت دعوت نشدنم به اردو قرار بگیرم خواستم موضوع را از خود رییس فدراسیون بپرسم، اما دو ماه طول کشید تا شجاعی را ببینم و بالاخره یک روز به طور ناگهانی در سایت تیروکمان دیدم و دلیل غیبتم را از تیم ملی پرسیدم اما در پاسخ به من گفت چون تو با مربی دیگری کار می کنی پارک از دست تو ناراحت است و برای همین نمی خواهد تو را به تیم ملی دعوت کند. در حالی که این طور نبود و همه به دنبال بهانه جویی بودند و می خواستند به هر نحوی من را از سرشان باز نمایند.

بهدانی تاکید نمود: از شهریور ماه تا الان بدون هیچ دلیل خاصی از تیم ملی خط خوردم و واقعا در جریان علت خط خوردنم از تیم ملی نیستم. در مسابقات رنکینگ کشوری که شهریورماه در تهران برگزار گردید، اول شدم و فدراسیون مجبور شد من را به اردوی بابلسر دعوت کند. در اوایل اردو سرمربی کره ای تیروکمان اصلا توجهی به من نمی کرد و حتی جواب سلام من را نمی داد، اما بعد از صحبتی که با او انجام دادم، گفت از دست تو ناراحت هستم. نجاری اصرار داشت که از او عذرخواهی کنم، اما گفتم دلیلی برای عذرخواهی وجود ندارد. زمانی که برای ثبت نام دانشگاه به تهران آمدم، با وجود این که قبلش با پارک هماهنگ نموده بودم، بعد از بازگشت پارک دوباره جواب من را نمی داد و به اردوی بعدی دعوت نکرد.

عضو تیم ملی ریکرو مردان گفت: بعد از پنج سال کار کردن در تیروکمان باید با هزینه شخصی خود و به یاری اسپانسر تمریناتم را پیگیری کنم. هم اکنون کسانی در اردوی تیم ملی هستند که رکوردشان خیلی پایین تر از من است و سرمربی تیم ملی به صورت سلیقه ای در این زمینه عمل می نماید. او هر کسی را که دوست داشته باشد به تیم ملی دعوت می نماید. در حال حاضر کماندارانی هستند که به دلیل تسلط به زبان کره ای هر چند که رکوردشان بالا نیست، اما همواره یک پای تیم ملی هستند.

بهدانی همچنین درباره سوابق پارک میون، افزود: پارک میون دارای مدرک مربیگری بین المللی مشخصی نیست و پیش از راهنمایی تیم ملی تیروکمان ایران، بالاترین افتخارش این بوده که عضو تیم دانشجویان کره بوده است. همچنین قبل از راهنمایی تیم ایران مدت 10 ماه سرمربی تیم بنگلادش و اسپانیا بوده که به دلیل ناکفایتی که داشت از این دو تیم اخراج شده است.

او در سرانجام خاطر نشان کرد: پارک میون از نظر تاکتیک و تکنیک چیزی بلد نیست و علم برنامه ریزی تمرین قبل از مسابقات را ندارد و با قرار دادن کمانداران ایران به عنوان موش آزمایشگاهی به دنبال یادگیری تکنیک و تاکتیک به وسیله آنهاست. در حقیقت این مساله آسیب فیزیکی جبران ناپذیر زیادی را به کمانداران وارد نموده است به طوری که هر کمانداری که وارد تیم ملی می گردد با افت رکورد روبرو می گردد. حتی به دروغ به کمانداران وعده اعزام به المپیک توکیو را می دهد که البته نمی دانم با چه نیتی این کار را انجام می دهد. واقعا تیروکمان با حضور چنین سرمربی در حال فنا شدن است و نمی دانم چرا کسی جوابگوی این مساله نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 769

به "ملی پوش تیروکمان: مربی کره ای ملی پوشان را موش آزمایشگاهی نموده است، در حال فنا شدن هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش تیروکمان: مربی کره ای ملی پوشان را موش آزمایشگاهی نموده است، در حال فنا شدن هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید