نوجوانان و جوانان فوتبال ایران راهی تاجیکستان می شوند

به گزارش کد الکترونیک، تهران (پانا) - رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال از برگزاری چهار مسابقه تدارکاتی برای تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان در تاجیکستان اطلاع داد.

نوجوانان و جوانان فوتبال ایران راهی تاجیکستان می شوند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال میرشاد ماجدی با بیان این موضوع گفت:خوشبختانه با حمایت همه جانبه فدراسیون فوتبال ، سرپرست محترم آقای بهاروند همچنین دبیرکل محترم آقای نبی ، برنامه سفر تیم های ملی نوجوانان و جوانان به تاجیکستان قطعی شد و در یک اردوی مشترک بسیار مفید چهار مسابقه تدارکاتی در پیش خواهیم داشت.

رئیس کمیته جوانان افزود:طبق برنامه تیم های ملی جوانان و نوجوانان از اول تا 8 دی ماه در تاجیکستان حضور خواهند داشت ، تیم ملی نوجوانان روزهای سوم و ششم دی ماه در شهر دوشنبه به مصاف تیم ملی نوجوانان تاجیکستان می رود و تیم ملی جوانان روزهای چهارم و هفتم دی برابر تیم ملی جوانان این کشور قرار می گیرد.

ماجدی افزود:محدودیت های ناشی از شیوع کرونا مسائل و موانع زیادی برای آماده سازی تیم ها ایجاد نموده اما فدراسیون با وجود تمامی مسائل از این دو تیم حمایت می نماید و اردوها همچنین مسابقات مورد نظر را طبق برنامه دنبال می کنیم. کار فنی هر دو تیم کوشش زیادی داشتند ، استعدادیابی مجددی انجام دادند و نفرات تازه ای به تیم ها دعوت شدند و هدف ما این است که هیچ بازیکن شایسته ای نادیده گرفته نشود. جا دارد از حمایت باشگاه سپاهان و میزبانی شایسته این مجموعه از تیم ملی جوانان همچنین میزبانی باشگاه ایمان سبز شیراز و هیات فوتبال فارس تشکر کنم که به شایستگی پذیرای تیم ملی جوانان ما بوده و هستند.

وی در خاتمه گفت:امیدوارم زحماتی که با وجود محدودیت ها برای آماده سازی این دو تیم کشیده شده و کوشش های فدراسیون نادیده گرفته نشود و رسانه ها مثل همواره حامی تیم های ملی کشورمان در این شرایط سخت باشند. کمیته جوانان هم به کوشش خودش ادامه خواهد داد تا بعد از اردوی تاجیکستان هم برنامه های مفید و خوبی را برای هر دو تیم در نظر بگیریم و با آمادگی کامل وارد مسابقات قهرمانی آسیا بشویم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: ecods.ir شناسه مطلب: 1519

به "نوجوانان و جوانان فوتبال ایران راهی تاجیکستان می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوانان و جوانان فوتبال ایران راهی تاجیکستان می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید